Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S21 és watch active 2...

Samsung S21 és watch active 2 párosìtásnál folyamatosan elakadok. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Az óra régebb óta megvan, eddig S7-hez volt párosìtva, de az egyik napról a másikra teljesen elromlott, be sem lehetett kapcsolni. Vettem egy S21-et hozzá akartam párosìtani az órát, de mindig elakadok. Odáig megy a dolog, hogy a telefon ìrja hogy watch active 2 plugin, választani lehet hogy mindig engedélyez, csak az alkalmazás használatakor, mindig kérdezzen rá, vagy tiltás. Ekkor az óra azt ìrja, hogy a befejezéshez nézze meg a telefont. A telefonon azonban hiába választom ki bármelyik opciót a négyből, nem történik semmi, külön gomb nincs amivel tovább tudnék menni, csak vissza. Megpróbáltam egy Xiaomi telefonhoz is társìtani, ugyan ez a helyzet. Soft resetet az órán többször is csináltam már, az alkalmazást is újra telepìtettem, de semmi változás.

Valakinek ötlet esetleg?



#Samsung #okosóra #S21 #Watchactive2 #Párosìtás
2021. dec. 23. 12:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!