Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért dob be a TikTok csak...

Miért dob be a TikTok csak magyar videókat?

Figyelt kérdés
Nyáron elromlott a régi telefonom amin regisztráltam az appra, ezért egy újra kellett cserélnem, de a mostanin nem úgy működik, mint a régin. Kizárólag magyar videókat dob be, és ez azóta így is van. Már próbáltam a nyelvnél és a tartalom preferenciánál angolra állítani, de nem működik. Hogyan tudnám visszaállítani?
2021. dec. 23. 16:27
 1/6 Vortrex ***** válasza:
54%
Keress rá világi videókra és szivecskézzed őket, hogy beálljon a javaslata a te ízlésedre.
2021. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

en amitn bedob egy magyar videot blokkolom a felhasznalot utana a videonal ramegyek arra hogy "not interested"

egy ideig kellett ezt csinalni aztan mar nem is dobta be oket

ments le/szivezz videokat amik tetszenek, kovess felhasznalokat akiknek tetszik a tartalmuk szoval megjegyezi hogy mit szeretsz mit nem

2021. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a problémám lassan fél éve és borzalmas.Egyik ismerősömnek sem ilyen,csak nekem.Már próbáltam úgy profilokat csinálni,letörölni,de semmi.ÉS mindenki mondja,hogy menj rá arra,hogy nem érdekel,és nem fogják fel,hogy akkor is csak magyar videókat adna be.Mintha az én tiktokom csak azt a szót ismerné,hogy MAGYAR
2022. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megpróbáltam amiket mondtatok, de sajnos nem működött, még mindig csak magyar a fy-m.

Az utolsónak: ha bekövetsz egy csomó népszerű külföldi embert akkor legalább a "Following" tűrhető lesz :D

2022. jan. 14. 15:21
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, már próbáltam mindent, de érdekes, hogy csak iPhoneon tapasztalom. Ha anddoridos készülékről jelentkezem be vagy gépről, akkor a rég fy-m jelenik meg. Nagyon idegesítő.
2022. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem pár hete vissza állt a normálisba, és mostmár tele van a fy-m külföldi videókkal is. Nem tudom miért csak most, mert nem csináltam semmit, nem frissítettem.
2022. ápr. 4. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!