Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?...

Milyen telefont ajánlanátok? Fontos kritériumok: érintős amoled kijelző capacitive, androidos (ha lehet 2.3 és magyar), legalább 5mpx kamera, vigye a divx xvid videókat, örülnék neki ha gorilla glass üvege lenne.

Figyelt kérdés

Eddigi kinézettjeim sorrendben:

1.HTC nexus one:

2.Motorola defy: pro vizálló, mindent tud. Kontra : nem magyar android

3.HTC nexus s: kicsit drága még. :S

4.Samsung galaxy ace: pro:gorilla glass üveg kontra: tft kijelző, nappal nem lehet látni a kijelzőt. nem tudja a divx, xvidet.

5.motorola xt 720: Nagyon bugos, leesik videózás közben 1-2fps re is!

Ezeket mind fórumokban olvastam, nincs tapasztalatom egyikhez sem!

Ha esetleg egy jobb befutót tudtok nekem ajánlani, vagy pro kontra véleményeitek vannak pls osszátok meg velem!


2011. máj. 11. 16:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja igen a pénz is mérvadó lenne :D

40-80ezerig vagyok hajlandó elmenni.

2011. máj. 11. 16:34
 2/13 anonim ***** válasza:
Galaxy S!
2011. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Galaxy S nagyon féltégla már (számomra) és a vaterán elnézett darabok után iszonyatosan hajlamos a karcokra. :(
2011. máj. 11. 16:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Jólvanakkor, annál csak rosszabbat kapsz :) Amúgy Gorilla Glass van rajta.
2011. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Meg a nexus s, nexus one, defy minek van akkor a listában? Azok is ugyanakkorák
2011. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Galaxi ace 3.5"

Motorola defy 3.7"


Galaxy S 4". :(

Motorola 3.7 is nagy, de ez még talán elmenne. :)

2011. máj. 11. 16:46
 7/13 anonim ***** válasza:

A Nexus S az mondjuk nem HTC gyártmány hanem Samsung. Amiket felsoroltál azok közül pont a Galaxy Ace tud magyarul, a Defy-hez meg állítólag lesz.

HTC Desire HD, Desire S, Desire Z, Incredible S, Wildfire S, Sony Ericsson Arc, Neo, Play ami még jó.

A divx, xvid videó támogatás az meg olyan dolog, hogy egy másik lejátszóval pótolható.

2011. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
most néztem meg a méreteket, 5mm-rel nagyobb, mint a defy :D ha ez neked kizáró ok akkor jó
2011. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondjatok akarmit galaxy s...
2011. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

jó jó a galaxy S tényleg sok mindent tud, de nem én vagyok ennek a telefonnak a célközönsége.

Nem irodista vagyok, hogy csak ingben kellene tartanom, valahogy nekem olyan hajtsunk félbe egy a4es lapot aztán telefonáljunk feelingem van vele.

Túlságosan vékony a nagyságához képest és nekem olyan kis törékeny érzésem van vele szemben. Biztos rosszul látom, de belőlem olyan "nem egy masszív" telefon érzést vált ki. :( Azért nem szeretnék átesni a ló túloldalára, hogy én legyek a telefonért ne ő én értem. :(

Defy a legjobb befutó nálam, és ha tényleg lesz rá magyar nyelv, akkor sztem ő lesz a kiszemeltem. :)

2011. máj. 12. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!