Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A poco x3 pro-nak tényleg...

A poco x3 pro-nak tényleg olyan rossz kamerája van?

Figyelt kérdés
Most váltok telefont eddig egy xiaomi redmi note 8 pro telefonom volt de szeretek fotózni és goole camera raw-ban szoktam fotózni.Szóval olvasgattam a neten egy csomót volt aki szapulta a kamerát volt aki dicsért vagy azt írta nincs semmi gond vele de elkezdtem parázni,hogy vajon RN8 pro után nem e vissza lépés lesz ez a telefon.

2021. dec. 23. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Kamera miatt ne cseréld le. Kb. rosszabb a réginél.
2021. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nappal nincs gond.

De az esti, éjszakai képeken meglepődtem hogy mennyire gyengék.

2021. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes, de sztem a redmi 9ben is jobb kamera van. Poco volt nálam tesztelésre, de nem jött be.
2021. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3/


Hát azért azt nem hiszem,hogy a redmi 9 ben jobb lenne.

2021. dec. 24. 01:01
 5/7 A kérdező kommentje:

2/


Engem az éjszakai képek nem igazán érdekelnek.Meg google camerát használnék raw formátumban.Nekem a szenzor méretről a régebbi redmi note 7 telefonom jutott eszembe.

2021. dec. 24. 01:02
 6/7 A kérdező kommentje:

1/


Tudom,hogy a szenzor méret kicsivel kisebb meg nem samsung hanem sony szenzor van a poco-ban de most tényleg ilyen szar lenne?Még google camerával is?

2021. dec. 24. 01:04
 7/7 nagytudos ***** válasza:
Nem olyan rossz, de nem is kamera miatt vettem hanem a teljesítmény, akku,és tárhely miatt.
2021. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!