Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "A csatlakoztatott usb eszköz...

"A csatlakoztatott usb eszköz nem támogatott" Mit csináljak? Type-c fülhallgató

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s20 telefonom van és az a fülhallgató amit kaptam hozzá hamar elromlott de ha másikat próbálok akkor meg azt nem engedi mert nem támogatott...

Erre szeretnék valami megoldást találni..

Valaki tudna nekem segíteni?

(és most kaptam egy új type-c fülhallgatót)



2021. dec. 24. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Samsung fórumról:

"Hosszabban:

A N10 és az tab S6 óta (azaz a jack csati elhagyása óta) a készülékek nincsenek DAC (digital-analoge-convertet)-el felszerelve, emiatt olyan fülhallgató vagy dongle szükséges, amiben van.

Az S20 széria is ide tartozik, így gyakorlatban bármelyik aktív donge + fülhallgató páros műküdni fog."


Magyarul kb ha nem samsungtól veszed a fülest, akkor lutri, hogy műxik-e vagy nem.

2021. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem lehet valahogyan működésre bírni?
2021. dec. 24. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Tetszőleges USB C -> 4 kontaktos jack átalakító, amibe bármilyen normál headset vagy fül- ill. fejhallgató belemegy.
2021. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az enyém először működött, majd egy frissítés után kitalálta, hogy nem támogatott. Sima értékesítési trükk. Csak tisztességtelen, hogy nem adják meg az infot, így veszel 2 fülest, mire rájössz, hogy samsungot kell venni. : (((((
jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!