Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 tapasztalatok...

IPhone 12 tapasztalatok megéri megvenni újonnan?

Figyelt kérdés
Jelenleg IPhone 8-am van. Már ez a telefon is nagyon jó de azt hiszem mostmár ideje váltani. Az IPhone 12 mennyivel és miben jobb mint a 8. Azt tudom, hogy a 8 igazából ugyanaz szinte mint az X. Csak hagyományos kinézetű. De a proci ugyanaz benne és, hogy azzal a kifejzovel jobb még az X-nél is. És most vacilálok azon, hogy a 64gb vegyem vagy celozzam meg a 128gb tárhelyet. Azonban a 128gb lehetne olcsóbb.

2021. dec. 24. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Miben jobb?Mindenben

Nekem 12 van és megvagyok vele elégedve.

Kamerája nekem elég,egy napot simán kibírok vele,filmet szeretek rajta nézni mivel szép oled kijelzője van.Face id gyors,maga a telefon is gyors.A hangszórója valami brutál jól szól.

Hátrány :6ról váltottam és kényelmetlen,mivel nem lekerekített.De mindig tokban vAn szóval így nem “vágja”a kezem.

2021. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
12 nem éri meg ugyanis. Főleg a 128gb verzió nem. Ezt úgy írom, hogy én alapból inkább 128gb tárhelyel vennék telefont. Ugyanis 11 nem sokkal lassabb. És sokkal jobb áron van. Még a 128gb-s IPhone 11 is megéri. A 64gb 12-höz képest. De a 64gb az nagyon jó áron megy. Na meg nem tudom te, hogy akarsz vásárolni. De ha már nekem lenne 280k-m is telora akkor már IPhone 13-mat vennék. Sokkal megérősebb vagy ha nem zavar a kis méret ott van az IPhone 12 mini. Az a 128gb 11-el van egyárban. De tegyük azt ha neked jobban tetszik a nem lekerekített szél. Akkor vedd meg bár akkor inkább keres Prot használtan.
2021. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

iphone 12 128Gb nem éri meg mert 290 körül van árukeresőn, 13 meg 315 és az alapból 128Gb.


Én 40Gb tárhelyet használtam el úgy hogy van pár ezer spotify letöltött szám, képek, videók appok és maga az oprendszer.

11-el ellentétben nagyobb felbontású OLED kijelzője van és végre lapos a kijelző és egyszerű rá jó üvegfóliát találni rá.

Kamera szép képeket és videókat készít, akkuidővel meg semmi gondom nem volt.


Ha mindenképpen kell a 128Gb akkor várj pár hónapot míg esik a 13 ára és inkább azt vedd meg, de sztem 64 is elég, főleg ha mented képeket felhőbe.

2021. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

ezt a kijelzős dolgot iphone téren akkor veszem észre ha egymás mellet van a két fél kijelző

de inkább nyáron a vakító napsütésbe jobb az oled mert ott legalább látod mivan a kijelzőn

nekem se2020 havernak 12 mini és egymás mellé rakva ( normális fényviszonyok között) nem igazán látod a különbséget

2021. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nyisd ki a szemed.
2021. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!