Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemeseb...

Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni? Tapasztalatok a telokról?

Figyelt kérdés

iPhone 8+,iPhone Xr, Samsung galaxy A70

Karácsonyra szeretnék kérni új telefont de nem tudok dönteni mivel egyik telot se ismerem.. Eddig csak Androidos telefonjaim voltak így max a Samsunggal vagyok nagyjából tisztába hogy milyen.. Nekem az a lényeg hogy nagy tárhelye legyen (amit tudok hogy mind a 3nál van min. 64GB),jó kamerája legyen, ne 2 órákat birjon az aksi, nagy kijelző (ami úgyszintén mind a 3nál megvan). Arra is kíváncsi vagyok hogy akinek a 3 telefon közül bármelyik megvan írjon róla véleményét ha szeretne.

Köszi a válaszokat/segítséget.


2019. nov. 2. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A70 az elvárasaidnak megfelelően.
2019. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A 8-at kihúznám, mert régi és drága ahhoz képest, amit kínál.


A Xr és az A70 közül az utóbbit választanám, ár/érték arányban jobban megéri.


Előnyei:

- van rajta Jack csatlakozó

- nagyobb szabadságot kapsz az Androiddal

- olcsóbb


de ajánlom, hogy mindkettőt próbáld ki személyesen 😄

2019. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek, a 8-ast húzzuk ki, régi...komolyan nem értem, mai napig lehet venni 6s-t is...4 éves telefon könyörgöm, minek?

Na, én android hívő vagyok, nem fogom dicsérni az applet, x-szel van tapasztalatom, van pár ismerősömnek, jó telefon az tény, szép, meg minden, de pl. fél év után meghalt az alsó hangszórója, meg alapból ez a bezárt apple rendszer nekem kerülendő, ha javítani kell (mert kellhet, nem túl megbízható), akkor egy fél vagyon, apple árak... stb. Tény pl. a kamerája elég jó minőségi, meg lehet villogni, hogy iphoneom van.

Azt nem írom, hogy ár/érték arányban szörnyű, hisz írtad, hogy kapod, nem magadnak veszed, vagyis gondolom mindegy mennyire kerül.


Na, samsunggal saját tapasztalatom van, nekem a50-em van, de szintén ismerőseimnek van a70-e.

Ezt a telefon választottam (a50), mert xiaomi után talán legjobb ár/érték aránya van, meg erre votl pénzem:) Ennyi pénzért kapok 3 kamerát, amiből egyik széles látoszögű, portrémód, és ugye a sima. Nem ezzel fogod életed képeit csinálni, de rossznak sem lehetne mondani, a kijelző hatalmas, és mivel samsung super amoled, ezért valami tűéles, és gyönyörű színei vannak, ezt sokan dicsérik is. Villoghatsz vele, hogy az ujjlenyomat olvasó a képernyőben van benne:) Erőre nem hiszem, hogy visszaesést tapasztalnál az iphone-al szemben, még talán játékok során sem.

Na az a70-et úgy képzeld el, hogy olyan mint az a50, csak mindenben egy picit jobb, illetve picit nagyobb is (tepsi telefon). Nagyon ajánlanám neked, videót nézni remekül lehet rajta, és kb mindent, ha javítani kéne, ez sem olcsó, de applenél jóval olcsóbb.


Én azt merném állítani, hogy kamerára jobb az iphone, és hogy nem műanyag a hátulja. A70 hátulja gyönyörű, de egyből kérj rá tokot is, mert egy hét alatt össze lehet karcolni, meg tok minden telefonra kell már sajnos.

2019. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá (3-as vagyok), mivel ekkora árban mozogsz, kihagytam hogy akkor már inkább samsung s10e-t kérj, igaz kisebb, de az csúcskészülék, és tényleg oda ver az iphone-nak. Ezek meg alapból 128gb-osak.
2019. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az iPhone 8 Plus tökéletesen működik. Ez a konkrét tapasztalatom. Töltőről reggel levéve este 45%-on van, sűrű használat mellett (tőzsde). Igen, zárt rendszer, valóban egy külön világ. Nem zavarja a felhasználót a frissítésekkel, éjjel elvégzi és kész. Tök jól együttműködik a Mac laptoppal, érintős gyorstöltővel tölthető. Jack? Adnak hozzá egy adaptert.

Hasonló kategóriájú telefonok műszaki leírásaiban szinte mindig található jobb érték a többi gyártónál (pl. jobb képernyő/telefon méret arány, jobb fotókat készít, nagyobb memória, stb.), de összességében az eddigi tapasztalatom alapján az iPhone 8 Plus-t venném. Nem csak a telefon számít, hanem az egész szoftveres szolgáltatásuk, összességében nézve.

2019. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!