Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom, hogy telefonkész...

Honnan tudom, hogy telefonkészülékem 2G vagy 3G?

Figyelt kérdés
Nem okos telefon, Nokia 2720 fold. Készülék cseréje miatt a pályázati támogatás igénybevételéhez szükséges tudnom, mert a pályázati dátumok eltérőek. Továbbá hogyan tudom a gyári beállításokra visszaállítani, nem törli a sim kártyán lévő adatokat is a visszaállítás vagy anélkül is lehet? Próbaként sim kártyával rámentem a gyári beállításokra és kér bizonsági kódot. Az az ügyfélazonosító jelszó lehet? Bocsánat, hogy több kérdés, de összefüggnek. Köszönöm szépen.

2021. dec. 25. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

"Honnan tudom, hogy telefonkészülékem 2G vagy 3G?"

Rákeresel:

[link]

az első találat:

"Network Technology: GSM"

[link]


a harmadik:

"Generáció: 2G"

[link]


Illetve a kézikönyve is írja:

"The wireless device described in this guide is approved for use on the EGSM 900 and 1800 MHz networks."

[link]

szóval 2G.


"Továbbá hogyan tudom a gyári beállításokra visszaállítani, nem törli a sim kártyán lévő adatokat is a visszaállítás vagy anélkül is lehet?"

A kézikönyv két féle gyári beállításokra való visszaállítást emleget:

"Restore factory settings


To restore the phone back to factory conditions, select Menu > Settings > Restore factory sett. and from the following options:

* Restore settings only — to reset all preference settings

without deleting any personal data

* Restore all — to reset all preference settings and delete all personal data, such as contacts, messages, media files and activation keys"

az előbbi esetben csak a telefon beállításai kerülnek gyári alaphelyzetbe, az utóbbi esetben a névjegyek, üzenetek, médiaállományok is törlésre kerülnek rajta - bár a SIM-kártya törléséről nem ír, de én - "a technika ördöge nem alszik"-elv miatt - csinálnék egy biztonsági mentést a fontos dolgokról.

2021. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Próbaként sim kártyával rámentem a gyári beállításokra és kér bizonsági kódot. Az az ügyfélazonosító jelszó lehet?"

Az a készülék biztonsági kódja, Nokiáknál a gyári kód általában 12345, ha már átállítottad, azt neked kell tudnod.

2021. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a mindenre kiterjedő válaszokat. Zöld pipák mennek. Igen, azért is voltam bizonytalan, mert a SIM kártyáról nincs szó a kézikönyvben, jó lesz elővigyázatosnak lennem. Hálásan köszönöm mindkettőtöknek a segítséget.
2021. dec. 25. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a készüléket használod folyamatosan?

Vagy csak találtad a fiókban, esetleg vetted, vagy kaptad valahonnan?

Mert ebben az esetben nem is szükséges pályáznod.

2021. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az észrevételt. A készülék ugyan öregecske, mint jómagam, de használatban van és nem is szívesen válnék meg tőle.Tudom, hogy a 2021 júl.-dec.31 közötti használat az egyik feltétele a pályázatnak, valóban ezt sokan nem tudják. Üdvözlettel
2021. dec. 26. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Pályázat benyújtása:


2022.02.14. és 05.08. között kizárólag 3G készülékek cserélhetők, de legfeljebb a keretösszeg kimerüléséig

2022.05.09. és 07.17. között 3G és 2G készülékek egyaránt cserélhetők, de legfeljebb a keretösszeg kimerüléséig


Készülékcsere támogatás a regisztrált kereskedőknél vehető igénybe.

2021. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2021. dec. 26. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!