Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezhet-e olyan mobiltelefon...

Létezhet-e olyan mobiltelefon itt forgalomban, amellyel hallókészüléket is lehet helyettesíteni? A gúgli nem dob ki ilyen telefonkészüléket, csak nagyothallót. Esetleg barkács megoldást tud- e valaki?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 20:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a fülbe helyezhető kis hallókészülékkel állandóan baj van. Vagy eltörik, vagy elemet nem tudok cserélni, vagy nem találom. A mobiltelefon fülese mégiscsak jobb lenne, az nem vész el, és tölthető a telefon is. A mobilon van mikrofon, hallgató csatlakozó, csak nem tudom hogy lehetne megmókolni. 97 évesen már kihívás. E nélkül tök süket vagyok.
2020. aug. 9. 20:21
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az iPhoneokban van ilyen funkció, amivel az AirPods-al lehet "hallgatózni". Csak ugye ez nem túl olcsó.
2020. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Erről lenne szó: [link]


(igen, tudom, a blikk nem a legmegbízhatóbb újság, de ezt dobta fel először és amúgy is tudjuk, hogy igaz)

2020. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

97 évesen? :)

Amúgy tök jó ötlet.

2020. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen, 97. Az a helyzet, hogy a tévét nem hallom, és így az egyetlen szórakozásomnak lőttek. Már senki nem akar velem társalogni, mert únják, hogy ordítani kell(én is)


A fiatalok mind leszarják a gondomat, kénytelen vagyok így érdeklődni. Most mondta a szomszéd, hogy megkérdezi egy jobb mobilárusnál.

Még nem adom fel. Azértse!

2020. aug. 9. 22:41
 6/11 A kérdező kommentje:
megoldódott a probléma. Egy amatőr mobiljavító mondta, hogy van erre egy app...és tényleg van..csak nem magyar, de megoldjuk.
2020. aug. 11. 09:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen app? Hadd tudjuk mi is, hátha jól jön valakinek az ismeretségi körben.
2020. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
beírod, hogy hallókészülék, és válogathatsz..magyar nincs, de ha beszéled az angolt, akkor nyertél.
2020. aug. 11. 17:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Még tegnap, mikor olvastam ezt a kérdést, kíváncsiságból feltettem a telefonra 5-6 "hearing aid" appot (sok van) hátha könnyű lesz a válasz. De egyik söpredékebb volt, mint a másik, ezek persze lehet hardverfüggő kérdések is. Aztán meg is untam... Szóval én is kíváncsi lennék, milyen app képes tisztességes erősítésre.
2020. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fordítva.

Normális hallókészülék kellene, fülmögötti, és ahhoz egy adapter a TV-hez és fülhallgatóként funkcionál. Egyébként jól beállított hallókészülékkel, ha van használható hallásmaradvány, nem fog kelleni fülhallgató. Tapasztalat.

2020. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!