Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone törölt adatokat vissza...

Iphone törölt adatokat vissza lehet valahogy szedni?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve újraindítottam a telefonomat, és bekapcsolásnál kérte az apple ID-t, amit teljesen elfelejtettem, így hosszas próbàlkozàs után lemondtam róla, és vettem egy másik telefont. Így 2 év után eszembe jutott az ID-m, és sikerült is belépnem, de olyan, mintha frissítettük volna, eltűnt az összes alkalmazás, minden.

Egyedül a képek és a zenék miatt tartottam meg a telefont, így nagyon örülnèk, ha valahogy vissza lehetne szedni őket, bár elég esélytelennek làtom a dolgot.

Bármi ötletet szîvesen fogadok.:)



2021. dec. 25. 21:16
 1/7 A kérdező kommentje:
(A zenék nem apple musicon voltak, hanem valami noname alkalmazassal toltottem le oket)
2021. dec. 25. 21:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Az új készüléken léptél be a rédi ID-val és arról tüntek el a dolgok vagy a régi telefonról?

Az új esetében ha visszalépsz az új AppleID-ba akkor elvileg ott kell lenniük.

2021. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, a régi telefonon léptem be!
2021. dec. 25. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
és előtte milyen ID-vel használtad?
2021. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Amikor elfelejtettem az Id-t, vettem egy uj iphonet, amihez egy teljesen uj id-t csinaltam


Szoval ami most eszembe jutott az a regi telefon id-je, amit be sem kapcsoltam 2 éve

2021. dec. 25. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Annak ott kéne lennie, ha nem telepítetted újra. Esetleg nem mentetted icloudba? Google Fotók?
2021. dec. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, ott kellene lennie. Attól, hogy nem kapcsoltad be és nem jelentkeztél be az ID-ba meg másik UD-val sem jelentkeztél be, még nem törlődnek az adatok.

Még arra gondolok hogy be volt kapcsolva az adatok törlése rossz jelszó megadása esetén.

2021. dec. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!