Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone TUTI-ról TUTI100-ra...

Vodafone TUTI-ról TUTI100-ra váltásnak van hátránya? Van valamilyen szolgáltatás (pl. időszakos netet szoktam venni) ami drágább a TUTI100-as díjcsomagban?

Figyelt kérdés

2021. dec. 26. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
A Tutiban ha 300 forintot lebeszélsz akkor utánna a többiért nem vonnak le penzt még aznap, pl beszelsz egy nap 10 órát akkor is csak 300 forintot vonnak le. Ez a TUTI100 ban nincs benne.
2021. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Laca89 ***** válasza:

TUTI-ról TUTI100-ra váltottam és egyetlen hátrány hogy az smsdíj 19 helyett 25 ft.

Más hátrány nincs, sőt csak előnye van pl. a díjmentes 100mb mobilnet és a TUTI hétfő.

Ha viszont TUTI+-od van akkor én arról a helyedben nem váltanék.

2021. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Így is érdemes váltani, vagy aki sokat beszél annak a TUTI a jobb?


Kedves Ügyfelünk! 2021.06.01-én jelenlegi szolgàltatàscsomagod SMS és Perc dìja a piaci trendek és az ÅSzF 7.2.2. pontjàban foglalt éves inflàciòkövetésre tekintettel 19 Ft-ròl 25 Ft-ra mòdosul. Ha tovàbbra is 19 Ft/percért szeretnél beszélni, vàlts Tuti100-ra! Tuti100 tarifacsomaggal 19 Ft/percért hìvhatsz normàl dìjas magyar szàmokat belföldröl és az EU-bòl, SMS-t pedig 25 Ft/SMS-ért küldhetsz, ezen felül 100 MB, 30 naponta megùjulò belföldi és EU adatot élvezhetsz a Tuti100 szolgàltatàscsomagban

2022. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!