Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 Pro 128gb megéri...

IPhone 11 Pro 128gb megéri 200 ezerért használtan úgy, hogy van még rá garancia?

Figyelt kérdés
Ki az akinek ilyen telefonja van? Jó telefon? Kamera, sebesség, aksi, játékok, kijelző, képernyő milyenek benne. Mennyire érné meg nekem a Galaxy S9+ 6gb telomat erre cserélni és mennyivel megérősebb mint egy galaxy s20+ 12gb ugyanennyiért? Ezelőtt csak 2x volt IPhonem. Először Németországbol szereztem IPhone 1-t (2G) ami pár évig tényleg nagyon jó telo volt. De 4-5 év múlva már az akkor also-kozepkategorias telok is verték. És eléggé lassú is lett. Lehet, hogy a maga idejében tényleg verte 1-2 évig az összes androidos telot. De az aksija valami borzalom volt. Pár év múlva lett egy IPhone 6 plus. De ott is volt olyan amikor lassan töltött be dolgokat. Vagy a végén már 1-2 alkalommal azt is megéltem, hogy tekert valamit fél óráig. Pedig mikor megjelent mindenki dicsérte, hogy de nagy előre lépés. Meg mindenkinek ilyen volt, mert jajj az de jó telefon. Közbe pedig már 2016-ban sem volt a leggyorsabb. Egy galaxy s6 Edge kentelbe verte. Az aksija mivel plusos modell ezért nem volt olyan rossz. De a kamera az éppen, hogy vállalható volt. Bár többet vártam. Az akkori exemnek viszont utána sima IPhone 6S-je lett azzal nem tudom, hogy voltak e olyan gondok mint a 6 plussal. Tehát, hogy lassult gondolom. Azonban azt tudom, hogy egy éjszakai bulira volt amikor nem volt elég az aksi. És én nem szeretnék mellé lőni. Csak azért akarok IPhone-t venni mert egyik barátomnak IPhone 12 Pro Maxja van. És többször használtam. És az nagyon gyors. És minden másban is nagyon jó. Elvileg ez pedig nem sokkal gyengébb telefon.

2021. dec. 27. 21:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Jut eszembe amit láttam arra már csak kicsivel több mint 1 év gari van.
2021. dec. 27. 21:10
 2/4 anonim ***** válasza:
5%
Inkább vegyél IPhone 12 minit az újonnan kerül kB annyiba mint az és sokkal gyorsabb. Aksija is kibirja majdnem 1,5 napig a kis méret ellenére az IPhone 6-os széria nem csoda, hogy csalódás volt. Mivel az konkrétan szinte csak egy átnevezett 5, 5S. Azzal tényleg fel vette bármelyik androidos telo a versenyt. Viszont manapság tényleg az IPhone a legjobb Galaxy s20 pluszt ne vegyél.
2021. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés na de én nem ilyen kis méretű telot akarok magamnak.
2021. dec. 27. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó telefon, csak ajánlani tudom. A 200-at kicsit sokallom érte. Én is most szeretném eladni az enyémat (13 Prot vettem), 2 éves, 256-os, független, egy karc ban az előlapján és 180-nél nem biztos hogy mernék többet kérni érte.
2021. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!