Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s -et szeretnék...

Iphone 5s -et szeretnék vásárolni, de használtan mivel az új árát nem engedhetem meg magamnak. Mennyire jók az apple termékek, iphone telefonok?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire éri meg? Nem kockázatos használtan venni? Mire figyeljek amikor megnézek egy használt telefont? Ha garanciában van akkor nagyon megéri?Kérlek segítsetek,fo tos lenne ,hogy hogyan válasszak?!

2017. máj. 5. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 5s már "régi", négy éves idén, jobb lenne ha minimum egy használt hatosra, de inkább egy SE-re össze tudnád spórolni a pénzt, az iOS 11-et már valószínűleg meg sem fogja az 5s kapni.


Nem volt 5s-em így nem tapasztalatból beszélek, de úgy tudom, a home és a hangerőgombokkal lehet baj, illetve felvállhat a kijelző, a sarkaknál nézd meg rendesen, meg nyomogasd meg kicsit, hogy kattog-e.


Mennyi pénzed van rá?

2017. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is az a baj hogy mennyi pénzem van rá mert kitudnám sporólni,de a szüleim nem engedik hogy többet költsek telefonra mimt amennyi most elmenne rá..
2017. máj. 6. 07:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Max 850 lejig mehetek el :) de köszönöm a választ
2017. máj. 6. 07:11
 4/5 A kérdező kommentje:
vagy esetleg egy samsung galaxy j5 (2016) újan ?
2017. máj. 6. 08:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! Én is iPhone 5S-t használok, illetve egy MacBook 2009 late-ot. Mind a kettő szuper termék a "régiségük" ellenére is. A iPhone idén még tuti megkapja az iOS 11-et, ebből adódóan 1 évig (2018-ig) még tuti támogatott lesz. Ha használtan veszel kérd el a serial számát és ellenőrízd az  honlapján, hogy minden rendben van-e vele. ( [link]

De ha tudsz inkább SE-t, vagy 6-ot vegyél, az 5s is szuper telefon, de már nem sokáig lesz támogatott :)

2017. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!