Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza veszik e a telefonom a...

Vissza veszik e a telefonom a boltba ha vissza viszem? Nincs baja csak nem tetszik.

Figyelt kérdés

2021. dec. 28. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Mikor vetted? Egyáltalán minek vetted meg, ha nem tetszik? Vagy... épp kiment a divatból és ki akarod cserélni, hogy megfelelj a sok gyökérnek?
2021. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 napon belül viszed vissza, és ha mondasz olyan indokot, amit nem tudnak tesztelni, akkor valószínűleg visszaveszik. Mondják ezt így eljátszani nem szép dolog, ez egy telefon, gondolom előre megnézted mit tud, az stimmel, szóval a teljesítménnyel nincs probléma, azt kaptad amit akartál, szóval utólag nem nagyon értem, hogy hogy lehet az, hogy 'nem tetszik'.
2021. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neten vetted, 14 napig elallhatsz a vasarlastol. Ilyenkor kelleni fog a csomagolas es minden tartozek is, ezek hianyaban elutasithatjak az elallast vagy csokkentett osszeget fizethetnek vissza. Uzletben torteno vasarlaskor ellenben semmilyen jogszabaly nem kotelezi az eladot a termek visszavetelere, amennyiben az nem hibas.


Ha a termeket hasznaltad es ez latszik is rajta, tovabbi koltsegeket szamolhatnak fel, vagy akar teljesen el is utasithatnak.

2021. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Talalj ki egy jo indokot vagy nem veszik vissza

Mas ha kaptad es ugy viszed vissza

2021. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Boltban vásároltam
2021. dec. 28. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legfeljebb jófejségből veszik vissza .... De kicsi az esélye..

De vennél olyan telefont "újonnan", amit már valaki használt pár napig?

Na ugye!!!

2021. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a könyvesboltba hozott valaki vissza egy könyvet, hogy vegyük vissza, mert nem tetszett vége. Azt hittuk, Kandi kamera, de nem az volt.


Sztem visszaveszik ha a csomagolas és a telefon is megvan.

2021. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Media Markt visszaveszi. Egyszer vettem ott egy kenyérsütőgépet, de otthon derült ki, hogy nem jót vettem. Mondták vigyem vissza. Visszavittem, szó nélkül visszaadták a pénzt.

Az ilyen noname boltok szerintem nem adják vissza.

2021. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

3 napon belül visszeveszik, utána nem kötelesek.


Esetleg próbélkozhatsz a "félresikerült Karácsonyi ajándék" dumával

2021. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9. Nincs 3napos visszaveteli kötelezettseg nemtetszés indokkal!
2021. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!