Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hosszú távra melyik telefont...

Hosszú távra melyik telefont javasoljátok?

Figyelt kérdés

Hosszú távra szeretnék telefont vásárolni, mert utálom cserélgetni a cuccaimat gyakran. Jelenleg egy Sony Z1 Compact van, immár 7 éves a drága, sosem volt szervízben a 7 év alatt, de sajnos már szaggat, lassú, eljárt felette az idő.

Viszont az új Sony telefonok 21:9-es képaránya egyszerűen borzalmas nekem, fogtam ilyet a kezemben és nagyon nem jött be, így a Sony kuka sajnos. Előtte LG-m volt, az 4,5 évet ment vizet kapott kuka lett sajnos, de LG már kiszállt a piacról.

Szóval nem tudom most merre tovább...

Keret 350ezer ft, szval a felsőbb kategóriát nézegetném. Fontos az erős hardver, hogy nekem ne lassuljon be jó darabig, és egy jobb kamera sem árt, de nem ez a fő szempont, hanem a megbízhatóság.

Ötletek?


2021. dec. 29. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
iPhone?
2021. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Ha trendi akarsz lenni, akkor iphone 11 pro. Ha jo telefont akarsz akkor samsung s20 ultra.
2021. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak is iPhone, 13 Mini teljesen jó és időtálló darab.

Tudom mindjárt jönnek az S21 Ultraval, de az 3 év múlva már nem lát új főverziót...

2021. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Csak Iphone 13 vagy 12. Bármelyiket is választod, hardverben nagyon erős és szoftveres támogatásuk is min 7 év. Nagyon jó telefon. Nekem is ez van, mert nem cserélem évente, sőt több évente se a telefonomat. Egyszer kifizettem érte azt a pár százezer forintot és vígan elvagyok 10 évig is akár a teloval, amire használom. Nekem 13 mini van és pont a mérete, egyszerűen álom a kezemnek. Nem vagyok apple fan, csak egyszerűen android nem csinál megfizethető áron kis méretű telot. Apple igen, így ők náluk tettem le a voksomat.
2021. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. dec. 29. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen hosszú távra én is mondjuk iPhone 13-ban gondolkodnék vagy 12 pro-ban.

Viszont mivel eddig Androidot használtál, nem tudom mennyire jönne be neked az IOS. Így ha androidos telóban gondolkodsz, a helyedben megvárnám a Samsung S22 szériát (most mutatják be januárban, azt hiszem).

2021. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!