Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket javasoljátok?

Melyiket javasoljátok?

Figyelt kérdés
Üdv sráccok! Eljött az ideje,,,hogy Sony xperia E3 készülékemet lecseréljem kb 1,5-2 évig húzta...az ok...picit az elavultság...lelassultság...most döntés előtt állok: Huawei P8-9 lite...vagy Samsung A3...esetleg M4 aqua...? ebben kérném segítségetek...Igényeim:Tudjak zenét hallgatni 1-2 játékot vigyen,aksi tárhely bírja, és kb 2 évig bírja ez is..strapabíróság(nem vagyok barbár) nem hátrány! :) Melyik éri meg jobban...miért,tapasztalatok..stbstbstb...:D válaszotokat előre is köszönöm!!

#telefon #kenyér #xperia.samsung
2016. júl. 11. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Huawei P9 Lite egyértelműen!
2016. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Ismerősöm most vett A5 2016-os telót, és nagyon megbánta (A5 erősebb az A3-nál, gyanítom az se lesz jobb). Állandóan lefagy.

Tesóm huawei p9 lite-ot vásárolt és teljesen meg van vele elégedve. Szép képeket csinál, tud játszani rajta úgy, hogy nem akad meg.

M4-ről nincs tapasztalat.

Szerintem a huawei p9 lite nagyon jó kis teló. Erős belső, szép külső (bár műanyag). 2 évig símán bírni fogja.:)

2016. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

"Ismerősöm most vett A5 2016-os telót, és nagyon megbánta. Állandóan lefagy"


Ekkora szánalmas kamukra, miért nincs itt vmi szűrő?


Vagy, ha igaz is amit mondasz, akkor ismerősöd ne a fagyasztóban használja a telefont...


Amúgy p9 lite, mivel magasabb kategoriába esik mint a többi jelölt.

2016. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D :D :D


"akkor ismerősöd ne a fagyasztóban használja a telefont..."

2016. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
woaw sráccok ..:D köszönöm a gyors és egyértelmű válaszokat. :) ...fagyasztó..haha! :D
2016. júl. 12. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 3. válaszoló:

Neked van tapasztalatod az A5-ről? Vagy mi alapján jelented ki, hogy "kamu"???

Olvass utána fórumokon is, hogy ahhoz képest, hogy milyen árat elkérnek érte, egy nagy...

De neked biztos, hogy tökéletes, mert samsung rajongó vagy:)

2016. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6#

Nem vagyok rajongó...

P9et használok.

De a családban van 2db a5 2016 és biztosan állithatom h megbízható jó eszköz. Igen, drága hát aztán..megkell dolgozni érte.

2016. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs arányban az ár az értékkel. Olyan áron sokkal komolyabb telefont lehet venni. Csak azt kell megfizetni, hogy samsung....

Nekem ez a véleményem. Én most álltam telefonvásárlás előtt, és utána érdeklődtem minden telónak. Fórumokban nem igazán vannak jó véleménnyel, meg ismerősök se a samsungról (az S6-ról és A5-ről csak rosszakat hallottam ismerőseim körében).

2016. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!