Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt szeretnèm megtudni,hogy...

Azt szeretnèm megtudni,hogy lehetséges e egy használtan vett iphone hálózatfüggetlenítése(Telenor)?Papírjai sajnos nincsenek,csak egy adásvételi szerződésem van…így buktam ezt a lehetőséget?

Figyelt kérdés

2021. dec. 30. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az aki megvásárolta a telenortól ő tudja intézni vagy egy meghatalmazás kell tőle.

[link]

Melyik iPhone? Az újabbakat már függetlenül adták el (iPhone 8 és afelett biztosan)

Ha iOS 15 van rajta akkor meg is tudod nézni hogy független-e Beállítások-Általános-Info-Szolgáltatói zár.

2021. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az adásvételit el kellene fogadják
2021. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!:) Iphone 11 pro max-ról lenne szó,beállításokban sim zárolva.. megkérdezem akkor hogy elfogadják e az adásvételit,hátha:) Foglalkozni nem kíván vele az előző tulajdonos,azt már próbáltam(érthetetlen ok(letiltva nincs a telefon,nincs rajta tartozás sem)
2021. dec. 31. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes... a Telekomnál vásárolt 8+-om független.

Akkor a Telenornál szivatják a jónépet azzal, hogy még függő telefonokat adnak el? Ráadásul a Telekomnál online a telefonszám és az IMEI szám beírásával (tehát gyakorlatilag bárki megcsinálhatja) lehet kérni a függetlenítést.

A Telenornál meg BE KELL MENNI az ügyfélszolgálatra. Aztán csodálkoznak ha otthagyják őket.

2021. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,csak a telenornál vannak ilyen dolgok én is úgy tudom..viszont egy sima adásvételi nem elég mint kiderült,hivatalos meghatalmazás kell(ene) szóval valószínűleg marad ahogy van…pedig telenoros vagyok én is már sok éve ,gondolkoztam rajta hogy ott is hagyom őket de így egy darabig még nem tudom :D…azt hittem én is hogy független a telefon,rá is kérdeztem ,más kártyát meg nem tudtam kipróbálni mikor megvettem (sajnos)
2021. dec. 31. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy fordulj a telenor felügyeleti szervéhez

[link]

2021. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!