Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez gyanús dolog...

Szerintetek ez gyanús dolog vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Múltkor azt hittem vettem egy telefont,kinéztem a neten egyet ára alatt volt de állítólag új telefon első tulaja megvette de nem jött be neki ezért eladta a barátjának de a barátja se nagyon használta csak bekapcsolta ezért úgy döntött eladja de ár alatt mert van másik telefonja ami jó neki.Aztán az értékelése 5 csillagos volt bár először nehezen bíztam elutaltam neki a pénzt akkor pár napig mondta,hogy holnap feladja a telefont de aztán helyettesíteni kellett a kollégáját mondta,hogy karácsony után feladja mert a foxpost dobozok már tele vannak.Na vártam is a dolgot már előre megvettem a telefonhoz a cuccokat és örültem,hogy lesz egy frankó telefonom ráadásul alig használt de azért néha agyaltam,hogy miért lehet árt alatt.Na 2 napja írt a fickó de egyébként majdnem mindennap írt,hogy a barátnőjének kell a telefon így most nem adja el és vissza is utalta nekem a pénzt,szóval gáz nincsen pénzel kapcsolatban.Aztán ennyibe maradtunk mondtam neki de hát vártam azt mondta figyelj most ez van majd úgy is veszel magadnak.Oké bele törődtem de mérges is voltam,aztán 1 nap múlva ír,hogy van a telefonja amit mondott amit ahelyett használ amit eladott volna nekem de neki az nem kell mert van másik telefonja helyette jó áron el tudja adni nekem de mondtam neki az nem kell mert nem új meg az vissza lépés lenne az enyémhez képest erre írja ja nem sokat használta azelőtt meg azt írta ő azt a telefont használja mert az jött be neki amit meg nekem akar eladni az neki nem kell szóval harmadik telefonról szó se volt.Aztán írta,hogy amit eladott nekem csak eladná de tizedikéig a barátnője használja mert akkor kap fizetést így eladná nekem ha érdekel.Amit egyébként árult boltban 85EFt az alja ő 80EFt-ért árulta de aztán leárazta 55EFt-re most meg azt mondja tizedike után egyezzünk meg 45EFt be csak akkor foglalózzam le,hogy biztos meglegyen.Mondtam neki hát nem tudom inkább szerintem nem,aztán írja sehol nem kapok ilyen telefont ennyiért legyen akkor 35EFt lefoglalózom és tizedike után küldi is.

Szóval most akkor ez mi lehet?Csaló nem lehet melyik csaló utalja vissza a pénzt?Csak nekem ezután elment az egésztől a kedvem.



2021. dec. 30. 12:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

inkább vegyél máshonnan, én rég elküldtem volna melegebb éghajlatra.

az előreutalást meg felejtsd el, nem utalunk előre senkinek semmiért!

azért is mert veszélyes, simán otthagyhatnak a francba, meg azért is mert így kb az összes reklamációs lehetőséged elveszíted (pl hozzád nem olyan állapotban érkezik meg a telefon, mint ahogy hirdetve volt, erre az eladó annyit fog mondani, hogy már kifizetted, így jártál).

2021. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1/


Nos nézd én is szoktam dolgokat eladni csak leginkább a hardveraprón ott értékelések is vannak nekem is utaltak már nem egyszer előre pénzt nem vertem át senkit viszont tudom nem mindenki olyan mint én de azért csak vannak még megbízható emberek.Ha utánvéttel veszed a cuccot igaz kevesebb bukó de ott is kaphatsz egy marék lepkét.Mindegy hanyagolom a csávót mert ez már túl ár alatt van ami tényleg gyanús.

2021. dec. 30. 13:02
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan eladó. Ne törődj vele
2021. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3/


Most már nem is fogok csak a cuccok meg itt vannak amit már vettem.

2021. dec. 30. 13:14
 5/21 anonim ***** válasza:
attól még ugyanolyan telefont vehetsz, csak mástól
2021. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5/


Tudom de a többi meg ugye drágább még nekem is el kell adni egy két cuccot ahhoz de majd jövőre meglátjuk.

2021. dec. 30. 13:17
 7/21 anonim ***** válasza:

Inkább vedd meg drágábban, de megbízható helyről.


Facebookon meg inkább ne üzletelj

2021. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha szivatni akarod magad, a legjobb úton jársz.
2021. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Sorbanállás lóf@szért amit a kérdező csinál.
2021. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8/


De szavazok viszont azt nem értem miért lehülyézni az embert nem is ismersz itt csak azt látod amit írtam nem tettem semmi olyat amitől hülye lennék szóval személyeskedést be lehet fejezni.

2021. dec. 30. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!