Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindenféle előítélet nélkül...

Mindenféle előítélet nélkül érdekelne a dolog, hogy ez mennyire hamisítvány gyanús, illetve ha az, milyen hatása lehet?

Figyelt kérdés
Erről lenne szó: [link]

2016. máj. 31. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg,de látom clen..hogy milyen hatása lehet?ha nagyon izzadós vagy akkkor ezt ne használd,mivel felviszi a testhőmérsékletet és mégjobban fogsz izzadni főleg most nyáron
2016. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Jön a nyár mi? Kell a cucc, különben senki vagy

2016. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.A mellekhatasokat ismerem.De koszi h megosztottad velem.


2.Ertelmes,inteligens ember vagy,ez lejott a stilusodbol is.Fogadasbol kene ledobnom augusztusig 25 kg-ot.Nem vagy ok nagy gyuros,sot.Jobban szeretem a bicajozast,futast es kuzdosportokat.Abszolute nem erdekel a nyar,csak nem akarok elbukni egy fogadast.



Ui: Arra lettem volna kivancsi hogy mennyire hamisitvany ez a termek.

2016. máj. 31. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Őt fikázod, hogy nem elég intelligens te meg akkora gyopár vagy, hogy egy gyerekes fogadás miatt clenbuterolt akarsz tolni. Gratulálok.
2016. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel kockáztatva testi épségét grat:D
2016. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nagy a tét a fogadás miatt, akkor ott van a plasztikai sebészet, biztos van aki levág vagy leszív rólad 25 kg-ot. Nem tudom mibe fogadtál, hogy kétes eredetű gyógyszereket akarsz magadba tömni, de ott a jogi nyilatkozat amit linkeltem.


Abban egy bizonyára Magyar Nyelvtudományból doktorált illető leírta, hogy semmiért nem vállalnak felelősséget. Bizonyára az oldal rendelkezik mindenféle nemzetközi engedéllyel és a Magyar Gyógyszerészi Kamarával együttműködésben szállítanak neked házhoz teljesen megbízható milliárdos laborban szintetizált, bevizsgált gyógyszereket.


Valószínűleg az eurómilliós kutatás+fejlesztés viszi a pénzt, ezért nincs még pár euró a magyar nyelvi lektorálásra, és ezért bízták ezt az ingyenes google fordítóra. A megbízható de amúgy illegalitásban működő cégeknél ez bevett szokás.

2016. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 clint ***** válasza:

A clent általában belerakják a tablettába, hisz a mellékhatásait az első tabletta után érzed.

Fejfájás, durva kéz és testremegés, figyelemzavar, durva testhőemelkedés...

Zsírégető hatása mellett az izmot is égeti, bármennyire is ellenkezőjét állitja valaki.

2016. jún. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!