Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom megcsinálni, hogy...

Hogy tudom megcsinálni, hogy a telefon képernyője felvillanjon amikor értesítés jön? (Samsung)

Figyelt kérdés

Eddig egy Xiaomit használtam, ott nem volt semmi gond, amikor nem használtam a telefont és jött egy értesítés, a képernyő kivilágosodott. Ezen a Samsungon viszont (A72) egyszerűen nem tudom beállítani. Átböngésztem a beállításokat, de sehol nem találtam ilyen opciót. Az Always on Display nincs bekapcsolva.

Esetleg valakinek valami ötlet?



2022. jan. 1. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Be vagy jelentkezve email cim fiokba? beálitásokon belül nézd meg. ott a youtube is sok videoval
2022. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Noled nevű alkalmazást. A telepítés után a beállításokban kiválasztod messengert és jelzi ha kaptál üzit.Nem biztos hogy a telefodon működik.Samsung Galaxi S-re fejlesztették ki.
2022. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 a youtube nem segít, illetve a Google-n talált cikkek nagy része sem, mert 80% az S szériára vonatkozik, a többi meg szimplán nem jó. Email fiókba be vagyok lépve.


#2 köszi, utánanézek!

2022. jan. 1. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyenem van, de megnézném a kisegítő beállításoknál.
2022. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 átnéztem a beállításokat, de tényleg semmi. Viszont találtam egy külön appot, és most úgy néz ki működik! :D úgyhogy köszi a válaszokat.
2022. jan. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!