Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Samsung telefonon be lehet azt állítani hogy amikor értesítés jon akkor a képernyo felvillanjon? (Galaxy s8)

Tudom hogy ott a led meg az always on display de nekem ez kéne.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Samsung, Galaxy, galaxys8, Samsung Galaxy, telefon, Android, okostelefon

márc. 10. 19:41  Privát üzenet  

A válasz
Nem igazán, legalábbis a natív rendszer nem támogatja, bizonyos harmadik-féltől származó appok vannak, de azok az akkut is jobban merítik.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 10. 20:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung galaxy a5 2017 zárolt képernyőjén az értesítések hátterének átlátszóságát hogy lehet változtatni?
Samsung galaxy j3 2017-en hogy lehet beállitani, hogyha levan zárva a képernyö akkor is mutatja, hogy ki irt messengeren?
Gyári visszaállítást csináltam a telefonomon (Samsung G. S7), és most az értesítések helyett az "értesítések elrejtve" üzenet jelenik meg. Hogyan lehet visszaállítani?
Miért van az hogy a Samsung Galaxy A5 2017 es telefonom (android oero) néha csak így random értesítési hangot ad ki meg rezeg, de értesítés sehol?
Samsung galaxy s8 értesítések kezeléséhez ért valaki?
Samsung J7 (2017) sms értesítés hogyan lehet kikapcsolni azt, hogy ha sms-em vagy nem fogadott hívásom van, akkor csak egyszer jelezzen emiatt, ne percenként?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!