Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy kártya, aminek el...

Adott egy kártya, aminek el lett rontva többször a PIN kódja, már PUK kódot kér amit nem ismerek, a szolgáltató nem tud segíteni, mert nem az én nevemen van. Hogyan tudom bekapcsolni? Van valami lehetőség, vagy megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne használnom azt a számot, munkához kellene, kérlek segítsetek, biztos van valami kiskapu…

2022. jan. 1. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nincs. A kártyán van esetleg rajta, amit adtak a sim-hez (amiből ki kellett venni a sim-et).

Más módja nincs, mert ez pont egy védelem, hogy ne lehessen illetéktelenül használni. Pl bankkártyánál sincs nagyon más mód arra, hogy pin kód nélkül vegyél le pénzt.

2022. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az egyetlen lehetőség, ha előkeríted azt a személyt akinek kiadja a szolgáltató a kódot.
2022. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Adott szolgáltatónál már online regisztrálva az adott kártyával, a felületen ezek az adatok (Pin, puk) előhívhatóak. Most azt nem tudom hogy mindhárom szolgáltatónál így van -e.

Egyébként jobb lett volna ha a nevedre iratod a kártyát, évente adategyeztetés van, feltételezem hogy feltöltőkártyáról van szó.

2022. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom máshol hogy van, de nekem voda neten regisztrálva van és rögtön kiírja ezeket, ha belépek.
2022. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Igen, a T is kiírja belépve. Csak hát ehhez kellene ugye jogosultság, ami a kérdezőnek nem nagyon van.
2022. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérd el a kártya tulajdonosától puk kódot .
2022. jan. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja munkához kell! csak nem a csajod telefonjában szeretnél turkálni? :D


Az a gond, hogy ugyan a telekomnál meg lehet nézni ezeket a kódokat, csak ha nincs beállítva a profilhoz jelszó, akkor telefonszámra lehet kérni egyszerit, ami ugye itt nem lehetséges, hiszen a kérdező be sem tud lépni.

Kiskapu meg ugye nincs, itt csak a kártya eredeti tulaja tudna segíteni akinek a nevén van a szám, aki vagy megkeresi a kártyát amiből ki lett törve a SIM, vagy bemegy személyesen a szolgáltatóhoz.

2022. jan. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!