Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ez az előfizetői csomag?

Megéri ez az előfizetői csomag?

Figyelt kérdés
Havi 5413 Ft hívás korlátlan bármely belföldi hálózatba, sms ezni nem szoktam de az hálózaton belül 12,7 kívül 25,4. És ad hozzá 10 Gb mobilnetet ami böngésző használatakor nem fogyaszt adatot.

2021. dec. 21. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg sokat telefonálsz, akkor igen.
2021. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg ha nem vagy wifi közelben :)
2021. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"böngésző használatakor nem fogyaszt adatot."

?

Tehát minden más app fogyasztja?

Youtube, facebook, netflix, stb... midnen fogyasztja? Vagy hogy? Ha így van akkor nem éri meg.

2021. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt érdemes kiszámolnod, hogy mennyit telefonálsz és hova, milyen más díjcsomaggal mennyire jönnél ki.

Nem tudom mennyire van aktualizálva: [link] megnézheted telefonálási szokásaidat.

2021. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz ha azt nézem, hogy nekem 3 giga nettel 4700 forint körül van a Telekomos csomagom, és csak hálózaton belül korlátlan, viszont vannak olyan dolgok ami nagy netfogyasztók pl a spotify ami meg nem számol adatot. Böngészés meg simán belefér nekem.
2021. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez szubjektív. Mik a Te pontos szokásaid? Szerintem nézd meg a BillKiller oldalát és ott pontos képet kapsz a telefonod használatával. Helyetted matekoznak és tények alapján, nem csak a saját felhasználói gondolatod alapján.

A "ami böngésző használatakor nem fogyaszt adatot" résznek nézz utána újra, hogy értsd, hogy pontosan miről is beszélnek, mert itt vagy elírtad, amit akartál, vagy marhaságot mondtak Neked és elfelejtettél visszakérdezni, mert nem tudtad, hogy kellene, de a fentiek már jelezték is ezt. (Az én felhasználási igényeimhez drága, a feleségeméhez olcsó, a gyerekekéhez viszonyítva meg marha drága.)

2021. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!