Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A most kapható Xiaomi telefono...

A most kapható Xiaomi telefonokban van még hívásrögzítő funkció?

Figyelt kérdés
Úgy értem gyárilag telepítve.

2022. jan. 1. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nincs.
2022. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagy kár! :(
2022. jan. 1. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nincs ? A miuibol nem szedték ki tudtommal
2022. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Van. De csak egyszerre az egyik fél hangját veszi fel.
2022. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 puritan ***** válasza:

Olyan automatikusan működő hívásrögzítő, mint a korábbi telefonokban volt már nincsen. Köszönjük EU!!!

Viszont A Google Playről lehet telepíteni több alkalmazást is, Pl ezt:

[link]

Viszonylag jól működik, én annyi hibát találtam benne, hogy a beszélgetés első 2-3 másodperce hiányzik. Meg van benne némi reklám.

2022. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Azért van :)


Hát nekem a letölthető hívásrögzítőkkel az a tapasztalatom, hogy jópár éve csak a mikrofonba beszélő hangját veszi föl, illetve ami a hangszórón keresztül "visszahallatszik" a mikrofonba. Tehát tök halkan, torzan, néha alig hallhatóan. Még a fizetős appoknál is.


Ugyanis maga az Android (bizonyos régiókban, pl EU) már nem engedi az appoknak, hogy hangíhvás közben hozzáférjenek a hangszóró adatfolyamához. Tehát ez kb minden hangrögzítő appon egységesen így van. Sőt van ahol ha ezt egy app megpróbálja, belecsipog a másik oldalba, hogy az hallja mivel próbálkoznak a túloldalon :D :D De ez nagyon Adroid verzió, és telefon gyártő függő.


Egy kivétel van, ha rootolod a telefont, és olyan hangrögzítőt használsz ami root joggal ezt a korlátozást felülbítálja/megkerüli. Vagy buherált Android-od van.



Én a mai napig használok egy tökéletes megoldást, és azt hiszem csak ez az egy életképes a rootoláson kívül. Samusng S8-nál (nem tudom újabbaknál menne-e), a telefont első indításnál egy lejárt Izraeli SIM kártyával üzemletttem be (ILO régiókód), de állítolag sok más nem EU-s országé is jó lehet. Majd utána magyart tettem bele. Így a Samsung saját hangrögzítője elérhető lett. Ez a telefon része, nem egy telepített alkalmazás!


Atom jól működik. Kristálytiszta, és hangos minda két fél. Semmi belecsipogás a túloldalon, semmi késés, és automatikusan is tud működni, minden macera nélkül.


És ehhez se rootolni, se firmware-t nem kellet cserélni. Tehát megy továbbra is a Google Play, NFC-s fizetés, minden. Ráadásul még az érkező frissítések sem tiltották le a rögzítőt a mai napig. És héberül sem kellett megtanulni, a magyar nyelv megy továbbra is a telefonon.



Meg kelle próbálni hátha más gyártmányú telefonnál is ha "régió" EU-n kívüli, akkor az EU-ban tiltott funkciókat engedélyezi-e. Ne kérdezd, nem tudom más telefonon hogy lehet a régiót átállítani. Lehet adott régióra firmware-t is kell cserélni.

2022. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tele van a Samsung régió kód buherálással az Internet amúgy:

https://www.youtube.com/watch?v=vw4T5OYPo2E

2022. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!