Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elnyúlít és szürke az első...

Elnyúlít és szürke az első kamera?

Figyelt kérdés
Új telefont vettem, ma hozták meg, nem próbálgattam boltban, samsung galaxy a52. Viszont az előlapi kamera tök szürkés színű, fakó, nem olyan, mint a való életben, aprólékos, szinte minden hajszálamat mutatja. Ráadásul ha kicsit elfordítom, az egész fejemet megnyújta. Nagy látószögű lenne az első kamera? Ha igen, ezt hol tudom átállítani? A régimen sokkal szebbek a színek, élénkebbek, nem nyújta meg a fejem. Az új telefon feketésnek mutatja a barna hajam, a régi telefon élethűen mutatja.

2022. jan. 2. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha online rendelted 14 napod van rá hogy eldöntsd, visszaküldöd-e.

Máskor próbálgasd a boltokban kirakott mintapéldányokat, hogy ne érjen meglepetés.

Én speciel még sose használtam az első kamerát fotózáshoz, de nem is igen fogom. Videóhíváshoz meg jó.

2022. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!