Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi note 10 5G telefonom...

Redmi note 10 5G telefonom miért nem tud hívás felvevő alkalmazással beszélgetést rögzíteni? Létezik olyan alkalmazás ami ezt tudja?

Figyelt kérdés
Régi, note 7 telefon tudta gyárilag de letöltött alkalmazás is működött

2022. jan. 2. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert törvény tiltja.

[link]

2022. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Samsungon ez megy: [link]


De! Azt tudni kell hogy több mindentől függ hogy működik-e vagy sem, mert az európai GDPR rendelkezések (és társai, ebben nem vagyok szakértő) előírják hogy az Únióban forgalomba hozott telefonokon ez a funkció ne legyen elérhető. (van akinek ez úgy jön le, hogy a törvény tiltja ; ) )

Szóval pont megeshet hogy pl a Telekomnál vett készüléken nem fog működni, amíg ugyan azon a típusú készüléken egy noname GSM bolból megvéve meg igen, mert ők egy "global" verziót hoznak be, ami meg bárhová kerülhet, nem csak az EU-ba, így nincs korlátozva hogy használj ilyen programot (mint nálam) Persze nem biztos hogy szóról szóra így van, tuti én sem tudom az igazságot, de valami ilyesmi lehet benne.

Amúgy ez a progi a kolléga Xiaomi telefonján úgy használható, hogy az ő hangja tisztán hallatszik, akivel beszél azé meg nem, de ha kihangosítva beszélnek, akkor meg mindkettő ugyanúgy érthetőan hallható. Mondjuk itt beállítási problémára gondoltunk és minden opciót kipróbáltunk, de úgy se jött össze, szóval bármi lehet az oka nálad is...

2022. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Majd nézd meg időnként a tárhelyed is, ahogy növekszik az

"egyéb fileok". Nekem is ez van, és pl ahhoz sem tudsz hozzáférni és folyamatosan növekszik, így hiába a nagy tárhely is.

Akkor ott vannak a beépített alkalmazásokba a reklámok.stb.stb.

A legrosszabb androidom.

2022. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!