Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60-70 ezer forint körül...

60-70 ezer forint körül tudnátok mobiltelefont ajánlani?10 éves lányomnak szeretnék születésnapjára venni egy készüléket,nyilván játékra netezésre fogja használni(egészséges kontroll alatt)erre a célra kapok ennyiért megfelelő telefont?

Figyelt kérdés
Első telefonja lesz , nem akarok ökör áron készüléket venni elsősorban Samsung vagy Xiaomi telefont szeretnék a 60-70 ezer nincs bebetonozva ha ennyiért nincs normális készülék többet is rászánok.Ki milyen készüléket ajánl a fentebbi célokra?
2022. jan. 3. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én xiaomi mi a2-t vettem, 3 éve volt ~55 ezer forint, ezekre használom én is,nagyon megbízható és gyors még mindig,az aksija is jól bírja..

Én xiaomit vennék újra.

2022. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevesebbért is kapsz, xiaomi redmi 9 pl, bőven elég szerintem 10 éves lánynak.
2022. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Amikor gyerek voltam, nem éltünk rosszul, és az akkori átlagfizetés kb. 5%-áért kaptunk ajándékot. Tudom, hogy mások meg iPhone-t vesznek...
2022. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm a választ kb nálam is ez volt a helyzet gyerekkoromban,csak most nem ez volt a kérdés.Manapság már más a helyzet szinte elkerülhetetlen a mobiltelefon és egyéb más műszaki cikkek használata én sem rajongok érte de a 4.-es lányomnak kb már egyedül nincs mobilja az osztályban,nem akarom hogy kinézzék emiatt.Előbb-utóbb úgyis szügsége lesz rá,akkor meg mi lenne megfelelőbb pillanat mint a 10. születésnapja?Ha meg már veszek nyilván nem a legolcsóbb vackot veszem...
2022. jan. 3. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
60-70 ezer körül a Moto G30 és a Xiaomi Redmi 9T lehet a legjobb választás. Sajnos Samsung táján csak az A12 van ilyen árban, de az messze alulmúlja a fentebb említetteket.
2022. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy A12 Nacho, nagyon elégedett vagyok vele
2022. márc. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!