Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El akarom adni a teblettem?

El akarom adni a teblettem?

Figyelt kérdés
Van egy tabletem, ami kb 2 hónapja van meg, de nekem nem alkalmas arra a célra amire kellene. El szeretném adni, kb 2x lett használva van hozzá tok, sd kártya. 44.000-ért adnám, és annak az árához még gyűjtenék pénzt, és vennék egy Apple Ipad 7-et.A szüleimnek nem tudom, hogy mondjam el, hogy el akarom adni. Mert ezt kaptam szülinapomra, mit-hogy mondjam meg nekik?
2022. jan. 3. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerinted ki fog érte 44 ezret adni, ha 47 ezerért megkapja újonnan?
2022. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szüleid kihoztàk a boltból, ért 35-öt máris. Aztàn ki is bontottad, használtad…

Mégis ki fizetne érte 44-et amikor 50-ért vehet újat, amit ő nyálaz össze először?

2022. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a típus bővíthető microsd kártyával, bemész mediamarktba vagy akárhova és pár ezerért veszel bele még tárhelyet és meg is vagy, nem buksz csak az eladásán 20 ezret.
2022. jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13:

De hát itt a lényeg, hogy ájped legyen na! Nem az, hogy a hiperszuper anime ráférjen…

Gondolom a szülők is átlátnak ezen, mint egy nylonzacskón, azért kérdezi tűlünk, hogyan adagolja nekik be…

2022. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az az érzésem hogy nem az gond hogy játék nem fér rá hanem hogy ő azt hitte hogy majd iPad vesznek szülei .
2022. jan. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!