Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El akarom adni a teblettem?

El akarom adni a teblettem?

Figyelt kérdés
Van egy tabletem, ami kb 2 hónapja van meg, de nekem nem alkalmas arra a célra amire kellene. El szeretném adni, kb 2x lett használva van hozzá tok, sd kártya. 44.000-ért adnám, és annak az árához még gyűjtenék pénzt, és vennék egy Apple Ipad 7-et.A szüleimnek nem tudom, hogy mondjam el, hogy el akarom adni. Mert ezt kaptam szülinapomra, mit-hogy mondjam meg nekik?
2022. jan. 3. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tablet?
2022. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Szivessa3 válasza:
100%
Szerintem egyszerűen mond meg, hogy arra a célra, amire használnád nem a legalkalmasabb eszköz. Azt nem kell tudniuk, hogy miért jobb a másik tablet, mint amid most van.
2022. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Nekem sem lenne könnyű a helyedben, s bár ez a tanács most már nem sokat ér, de legközelebb ha ilyen eszközt kérsz, mondd meg hogy pontosan milyet szeretnél, vagy esetleg egyezzetek meg, hogy mennyit pótolnak bele, kérj utalványt stb. A feljebb leírt helyzet mindkét fél számára kellemetlen, ők csak jót akartak, viszont nem beszélték meg veled, te pedig szintén jót akarsz, nem akarod őket megsérteni/elszomorítani... Pedig ha időben megbeszéltétek volna, mindkét fél jobban járt volna.

Ebben a helyzetben szerintem egyetlen megoldás ha nyíltan megmondod nekik, hogy más tabletet szeretnél...

2022. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy mi az, amire egy másik tablet nem alkalmas, csak egy ipad? És csak a tableten tudod megcsinálni? Komolyan érdekelne.
2022. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne ez hogy mi az amire csak az iPad jó ,egy Android tablet nem ?

És milyen tablet amit el akarsz adni.

2022. jan. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom gyerek, noname tablet nem alkalmas arra, hogy előkapja a suliban, ipad igen.
2022. jan. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem 17 éves vagyok, és Huawei Matepad t10s tablet az amit el szeretnék adni. Ipadet már nagyon rég óta szeretnék, és ezen a tableten nincsen annyi tárhely mint amennyi nekem kéne. Van egy játék, a Genshin Impact (animések tudják) és igazából nem fér rá erre a tablettre. Egyépként 2x lett használva, akkor is filmnézésre. Tabletet-tartozékokat+egy tokkal adnám el
2022. jan. 4. 15:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Mekkora tárhelye van én úgy látom ez tablet 3 féle van 32gb 64gb és 128gb
2022. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék rajta, ha 25k-nál többért el tudnád adni
2022. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak mondom, a szüleim 47.000-ért vették. 32gb-os
2022. jan. 4. 19:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!