Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-t is újra kell...

Az iPhone-t is újra kell indítani időnként? (lent)

Figyelt kérdés

Eddig androidom volt mindig. Nem rég átváltottam iPhone-ra, nagyon szeretem, viszont az egyik nap kicsit furán viselkedett (lassabb volt, nem mindig reagált elsőre a gombokra) és felmerült bennem, hogy vajon ezt is újra kell-e néha indítani? Mert emlékszem, hogy pl mikor Samsungom volt, azt kellett, és akkor jó volt.

Sajnos nem tudok kit megkérdezni, mert az ismerősi körömben mindenkinek androidos telefonja van. :)

Köszi!


2022. jan. 4. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Ez idő alatt ki is próbálhattad volna.


Egyébként nem árt

2022. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kényszerített újraindítást szoktam csinálni amikor nem tölt be az iPhone tárhely. De egyébként minden este kikapcsolt állapotba teszem el a telefonjaimat.
2022. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az iPhone is csak egy számítógép, kell neki néha egy újraindítás. Ki-bekapcs is jó, meg a kényszerítettet is érdemes néha megcsinálni. Havi 1-2x, vagy ha valamit nem úgy csinál ahogy kéne neki.

[link]

2022. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Heti 1x nem árt újraindítani de ez MINDENRE vonatkozik, pihenni nekik is kell, de én is telefonomat kikapcsolom minden este, nem emiatt, hanem jobb ha kivan…😅
2022. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hetente/kéthetente egyszer szoktam, jót tesz neki, ha egyszer törlődik a cache ugyanis máshogy erre nincs lehetőség. + Ha roamingolsz, vagy hosszabb ideig valahol tartózkodsz, akkor is ajánlott az optimális mobilhálózati élményhez
2022. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2022. jan. 4. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kb sose indítom újra, csak akkor kap újraindítást ha frissít, nekem 12-nél eddig sose volt olyan szitu hogy szükségem lett volna erre.

De ha valami nem úgy működik ahogy kéne nem egy nagy dolog megcsinálni.


Régen samsungnál legalább hetente kellett mert nem igazán kezelte jól a RAM-ot és néha nem volt hajlandó betölteni dolgokat rendesen.

2022. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!