Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okostelót újra kell indítan...

Az okostelót újra kell indítani időnként?

Figyelt kérdés
És ha igen, milyen időközönként?
2018. aug. 23. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
2 havonta egyszer nem árt, hogy a felgyűlt cache adatot üríthesse.
2018. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
91%

A gyártól többsége állítja, hogy a modern android verziók ezt már nem igénylik. Nos, nem a fenét.

Én olyan 2-3 hetente szoktam rebootolni az S8+-omat, észrevehető a jótékony hatása. Nem csak a futás gyorsul, hanem a tárhelyek is minimálisan felszabadulnak, a sok törlési-írási maradék android boot közben takarítódik ki.

Vannak appok, amik képesek az ilyen működési melléktermékeket reboot nélkül takarítani, de egyik sem tökéletes, vagy nem tud minden szemetet eltakarítani, vagy olyat is kidob, amit nem kéne.

Egy mai androidon a reboot nem több 2 percnél, ennyibe nem hal bele az ember 2-3 hetenként.

2018. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Én minden este kikapcsolom, reggel pedig be.
2018. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Öt éve egy telefonom van,nem tudom utoljára mikor kapcsoltam ki szerintem évekkel ezelőtt...amúgy néha nem árt kikapcsolni,mondjuk havonta egyszer,hogy kiürüljön a memória.
2018. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!