Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez az oldal mennyire megbízhat...

Ez az oldal mennyire megbízható ha új telefont szeretnék vasarolni?

Figyelt kérdés

Be akarok szerezni egy oneplus nord 2ot es inenn rendelnem meg

[link]


Mert itt olcsobb a telefon mint mas boltokban az arukereso szerint de ugye megbízható ?szokott gond lenni a garancia ervenyesitesevel ?stb...


2022. jan. 5. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen GSM boltokban nem vennék telefont.
2022. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

Ez a kérdés a legfrissebb ahol épp egy ujgsm-es átverés áldozata jött rá, hogy ráfaragott. De a keresőt használva még vagy 100 ilyen kérdést találhatsz.

[link]

Ne rendelj onnan semmit!!

2022. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire. Telefont csak szolgáltatótól, mediamarktból, euronicsból, auchanből, alzától, emagról szabad csak. Az ilyen netes gsm boltokból és aluljárokból meg utcán lévőkből nem szabad. Megveheted, ha olcsó jános vagy, de utána a garanciáztatással nagyon nagy problémád fog lenni és a javítással.
2022. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De 20-25ezret sprolhatnrk így
2022. jan. 5. 16:20
 5/14 A kérdező kommentje:
Es sz arukereso is azt írja h megbízható
2022. jan. 5. 16:20
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Jó olcsó jánoskám, akkor vedd meg 25e ftal olcsóbban, aztán félév vagy 1-2 év után ne gyere ide sírni, hogy van garim, de a bolt mindig terel és nem jó a telefon. Én ha telefont(Iphonet) veszek akkor több évre veszem és nem 20-25e fton fogok spórolni, hanem akkor gyűjtök még hozzá, de normális boltból veszem.

Az, hogy az árukereső mit ír azt nem mérvadó. Azt csak azt jelenti, hogy az adott bolt megfelel az árukeresőn előírt szabályoknak és amiatt megkapta a megbízható pontot. De az, hogy maga az adott bolt neked, hogy fog gariztatni meg ilyenek, annak ugye tudod semmi köze nincs az árukeresőhöz.

Az árukereső ugyanaz mint a netpincért, csak nem futárkodnak. Ha most te rendelsz netpincérről kaját pl a sarki gyrostól, mert fent van a netpincéren és a gyrostól hasmenésed lesz vagy nem gyrost kaptál hanem salátát, akkor most kivel számolsz el? A netpincérrel vagy a sarki gyros bolttal?

Remélem érted. De felőlem azt csinálsz amit akarsz.

2022. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ne nevezz olcsó janosnak most is csak 140km van a telora es meg plusz 1 honapot kene varnom ha mondjuk rgy media marktbol vennem
2022. jan. 5. 16:50
 8/14 anonim válasza:
66%

Nem is értem, hogy mer egy ember ilyet írni egy másiknak.

Nem mindenkinek van több 100000 Ft ja a telefonra.

Szégyelld magad hogy ilyet írsz hogy olcsó János!

Van aki bérből fizetésből él.

Azért mert nem mindenkinek van gazdag rokona vagy nagyon jó munkahelye ahol zsákszámra dobálják a pénzt neki.

Különben nagyon meg kell gondolni ,hogy az ember hol vesz telefont.

Nekem is nagyon kevés pénzem van a telefonra, szeretnék jót szépet és olcsót venni akkor én vagyok az Olcsó Jánosné 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2022. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező tátott szájjal szeretne f@szerdőbe menni, de hát kedves egészségére...
2022. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező az ilyen GSM boltok nem megbízhatók nem biztos hogy Vadi új telefont kapsz,nem biztos hogy garancia papírt kapsz vagy hogy ha gond van telefonal tudod a garanciákat érvényesíteni,stb


Nem olcsó János vagy csak retetöen buta vagy , Magyarországon csak hivatalos helyről veszünk telefont media Markt,alza,Euronics vagy szolgáltatók,de nem egy sufni GSM üzletböl.


[link]


Ez hivatalos oneplus oldal itt is tudsz rendelni magadnak telefont .

2022. jan. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!