Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok véleményt mondani a...

Tudnátok véleményt mondani a doogee s60 telefonról? Mennyire megbízható? Most szeretnék vásárólni eggyet.

Figyelt kérdés

#Doogees60
2018. júl. 29. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
sok sikert hozzá XD
2018. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jól látom, 107E Ft-ol indul a hazai ára?

Ennyi árért inkább Honor 9-et vennék + ütésálló tokot - utóbbinál itt tudsz válogatni: [link]

2018. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a az eddigi válaszokat, gondolkodtam azon a telefonon is.
2018. aug. 1. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Amúgy is írtam inkább a Honor-t, mert a Doogee gyártó, a feketelistás gyártók között van, a telefonjaikkal sok a szenvedés, nem egyszer, pár hónap után kuka.

Honor 9, viszont a Huawei almárkájához tartozik, itt találsz róla egy tesztet: [link]

Itt egy másik teszt: [link]

Két hét után, a Honor 9: [link]

További tesztek róla - magyarul: https://www.youtube.com/results?search_query=Honor+9

Remélem tudtam segíteni.

2018. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, valószínűleg Hóbort mellett döntök. Köszönöm!
2018. aug. 1. 17:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Honor mellett!
2018. aug. 1. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!