Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik tarifát választanád...

Melyik tarifát választanád azonos áron?

Figyelt kérdés

100 GB mobilnet, 120 perc belföldön . Vagy

Korlátlan beszélgetés minden hálozatba belföldön , 5 GB mobilnet. (WIFI van otthon)


2022. jan. 6. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

2.

Legyen, ha kell telefonalnom. Orvos, mama, webshop, ügyintézés, szolgálatas..meg hat akarki. Nekem nem a fb on jatszodik az eletem, nem ott foglalok körmöst, kajat, stb.


Baratokat is felhívhatnék gond nélkül. Vonal jobban van,mint net sokszor.

2022. jan. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a 2.

5GB mobilnet 1 hónapra bőven elég, főleg, ha van otthon net. Nekem 500MB-os netem van, ha aktívabban használom (nem videónézés), akkor hó végére el szokott fogyni.

2022. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyit netezel és mennyit beszélsz.

Ha inkább telefonálsz és otthon netezel többet, akkor a második. Ha nem beszélsz annyit, de útközben videózol meg olyan tevékenységet folytatsz ami zabálja a netet, akkor az első.

2022. jan. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én személy szerint inkább az elsőt.

Van véges telefonom, korlátlan ingyenes telefonálással, így a rokonok/haverok/kollégák órákig hívását megoldanàm arról.

Arról még EU-t is 99% kedvezménnyel, minden más küldöldet 90% kedvezménnyel hívok.

A privát ügyintézésre a 120p pedig bőven elég lenne.



Amúgy most (az említett céges teló mellett) olyan csomagom van, hogy 10 giga net és korlàtlan minden hívás, SMS stb. 3500/hó… Így nem szaródok a céges hasznàlatával.

2022. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4:

Jav: Bocs, nem véges hanem céges telóról van szó 😀

2022. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a 2. választottam, mert otthon, a munkahelyemen van net. Ugye ezeken a helyeken vagyok a legtöbbet. Amikor máshol vagyok vagy nem is netezek pl bevásárlásnál vagy ha igen arra bőven elég az 5. Ha meg utazunk akkor itthon letöltöm a netflixen a megnézendő filmeket és akkor szintén nem kell net.
2022. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1, ha nagyon muszáj

5GB adat kissé kevés nekem, az 3-4 nap alatt elfogy

120 perc oké, még sok is, de EUba is telefonálok

2022. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Neken a teljes korlátlanság szükséges.


Otthoni (vezetékes) netem nincs, a Telekom által nyújtott 170-200 Mbit letöltési sebesség számomra bőven elég.


Rengeteg határon túli ismerősöm van, így a "korlátlan hívás belföldön" számomra nem sokat ér, ezért olyan csomagom van, hogy EU-n belül tartózkodva minden EU-s számot korlátlan tudok hívni.

2022. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8, ez milyen csomag és melyik szolgáltató?
2022. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Telekom Mobil XL + Gigaerős Net+


Korlátlan beszéd EU-n belül mindenhová

Korlátlan belföldi internet, ilyen 20GB EU és 2GB EU-n kívül (ilyet semelyik másik nem ad!)


+ díjmentes MultiSIM, két "ajándék" SIM kártya, rajtuk a korlátlan nettel

2022. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!