Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki használni vesz egy telefon...

Aki használni vesz egy telefont az miért akar nyereségesen kiszállni egy telefonból?

Figyelt kérdés
Hívott egy fickó,hogy érdekelné a telefonom aztán ő nem cigánykodik de rögtön alkudott volna ugye észszerű keretek között benne voltam de ő jött a nagy dumával ad xy-t és már 10 perc múlva jön is érte,mert hát ha egyszer ki akar szállni a telefonból addigra mennyivel kevesebbet fog majd érni.Hát szerintem ez egy ilyen dolog akár hányszor eladtam telefont ugye én hiába szeretnék érte csillió forintot kapok érte annyit amennyit a piac diktál szerintem ha nem kereskedik valami vagy ügyeskedik nem nyereséggel száll ki egy telefonból.

2022. jan. 6. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

"miért akar nyereségesen kiszállni egy telefonból?"

Ki nem akar nyereségesen kiszállni bármiből????

Nagy háború van neked a fejedben! :D

2022. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na de ha használod és nem pár hétig vagy használtan veszed aztán használod az ára csökkenni fog ha csak nem bizniszelni akarsz vele. Akkor ne vegyen az ilyen 100Ft ért pl telefont mert lehet mikor eladja csak ötvenet fog érni... Vagy alkudozzon a boltal is.
2022. jan. 6. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár vesszőt alkudj már bele az árba, mert kb krvára érthetetlen amit írsz.
2022. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Neked nem mindegy ki mit csinál a telefonjával?

Ha el akarod adni és kapsz érte annyit amennyit szeretnél akkor onnantól miért érdekel, hogy a vevő mit csinál vele?

2022. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Várjál kérdező, segítek, innen válogathatsz:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Szólj ha kell még, tudok szerezni. Amúgy mindig vannak, akik madárnak néznek és próbálkoznak, ignoráld az ilyeneket, ne vesztegesd rájuk az idődet.

2022. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4/


Csak azért érdekel mert nem annyit ajánlott érte de mondtam neki egy középső összeget az nem volt jó neki...

2022. jan. 6. 19:05
 7/10 A kérdező kommentje:

3/


Oké,de az most nem volt a boltban sajnos.

2022. jan. 6. 19:05
 8/10 A kérdező kommentje:

5/


Át tudnád küldeni emailban?

2022. jan. 6. 19:06
 9/10 puritan ***** válasza:

Nem értem miért kell abból ilyen nagy ügyet csinálni, hogy egy seftes mit hablatyol össze.

Ad érte annyit, amennyit te akarsz, vagy nem?

Ha nem, el kell küldeni a halál f..szára.

Az hogy milyen indokkal akarja lealkudni, az teljesen mindegy.

2022. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Még ha problémával is veszed a telefont (és tudsz is róla, nem pedig átbaxnak), akkor lehet, még úgy is jobban megéri megcsináltatni, mint venni egy új telefont.


Nekem tavaly 6 éves volt a Z1 Compact, úgy adtam el, hogy a kijelző tetején nem lehetett lehúzni a gyorseszköztárat, valami érintkezési hiba lehetett. Néhány esztétikai hibát kivéve (karcolt hátlap, hiányzó USB takaróelem) a telefon egyben volt.


Aki megvette szerintem csak jól járt vele, a Z1 még viszonylag mindig egy jó telefon, csak már új Android nincs rá :( Kivéve, ha rootolod, vagy Lineage-t raksz rá. Megcsináltatni már nem akartam, de ettől még mindig telefon volt.

2022. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!