Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feloldás nélkül kikapcsolható...

Feloldás nélkül kikapcsolható a tartózkodási hely, mobiladat, sőt a készülék is. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Xiaomi Poco x3 Pro telefonom. Nekem ez az első nagyobb beruházásom egy telefonra, így szeretném megvédeni az elhagyás/eltulajdonítás veszélyétől.

Ha megtörténne, akkor két különböző helymeghatározó program fut a készüléken (Google Készülékkereső, illetve a Xiaomi saját készülékkeresője, ami a Xiaomi Cloud-ból érhető el), hogy le tudjam nyomozni a helyzetét. Wifi-Mobilnet-Tartózkodási hely folyamatosan be van kapcsolva, mobilnetem nem fogy el.

Azonban arra lettem figyelmes, hogy a telefon feloldás nélkül (Ujjlenyomat/8 számjegyű PIN-kód) engedi lehúzni felülről a kis beállítások/értesítések menüt, és nyugodtan ki/be kapcsolható minden beállítás (Mobilnet, tartózkodási hely). Egyben ugyan ez lehetséges a kikapcsolással. Nem kell hozzá feloldás, bármikor kikapcsolható az eszköz.

Ez számomra azért probléma, mert így semmit nem ér a két helymeghatározó program.

Végignyálaztam a beállításokat, a fejlesztői módot is, de nem találtam semmit. Az lenne a legjobb, ha ezt a telefon szoftverében lehetne beállítani, de ha erre nincs opció, akkor tudtok programokat, amelyek megkerülik ezeket, és letíltják a feloldás nélküli műveleteket?


Köszi a segítséget,

Zsolt



2022. jan. 8. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

feloldás nélkül próbáltam kikapcsolni a wifit v. a hely meghatározót.

visszatért az ujjlenyomat kérő be.


a Samsung A71-t nem lehet lekapcsolni.

2022. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hali! Körbekérdeztem én is osztálytársaimat, és van akinek lehet, van akinek nem. Én sajnos pont olyat fogtam ki, hogy lehet. Erre keresnék megoldást.
2022. jan. 8. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:

redditen ugyanez a helyzet volt: [link]

úgy tűnik, a felhasználó által leírt módszer működött is.

2022. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez megoldotta az én problémám is! Kikapcsolni ugyan úgy ki lehet az eszközt, de így is sokkal előrébb jutottam! Köszi!
2022. jan. 8. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen :)
2022. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!