Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 pró,meddig kene...

IPhone 13 pró,meddig kene bírni az aksinak? Napokba vettem de alig nyektetem meg is merül,pár videó ccsetelek de alig bír ki egy napot..

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatos használat mellett, nekem kb. másfél nap.


Sok telefonálás, csak mobilnet, közösségi oldalak - üzenetküldő felületek youtube, tiktok stb.


Tegnap délelőtt vettem le a töltőről, 26%-on vagyok.

2022. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akumulator adatoknal néztem 4 oranal többet nem használtam és 27 % 😫😞😞 hibás lenne??
2022. jan. 9. 17:56
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

#2


Az akku állapota hogy áll azt meg tudod nézni az akkumlátor állapotánál? És hol vetted?

2022. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ausztriában direkt azért h ne selejtet vegyek,100%

4 órát nyimkodtam feszbuk meg watsapp egész nap reggel 7 tol

2022. jan. 9. 18:16
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Ember... ha egész nap nyomokodod persze hogy lemerül. A én 13 Pro Maxom is eldobja a kanalat estére ha folyamatosan b..tatom.

Nagyon nagyon függ attól is hogy milyen appokat használsz! A facebook például sokkal jobban meríti mint mondjuk a safari. Mert egy sz.r szemét sz.r app akárcsak a whatsapp, az is a facebook "fejlesztése"

De a legtöbb ingyenes játék is a sok reklám, és optimálazatlanság miatt mocskos módon meríti az akksit. Van olyan játék amivel most tolom ami 3,5 óra alatt leszívja a 13PM-et. Olyan forró lesz tőle hogy alig tudom fogni.


Még egy dolog: Az első 4-5 töltési ciklus után éri el csak az új akksi a valós teljesítményét.

2022. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy 4 óra a kijelzőn töltött idő az nem jelent így önmagában semmit, ha megy a háttérbe valami, vagy állandóan feloldod a telefont az mind sok energia. Reggeltől estig használod a telefont ne csodálkozz h lemerül, nagyon kevés telefon van ami ezt bírja.
2022. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy reggel 7-től délután 5-ig egész nap nyomkodtad, és 27%-on van. Akkor mi a gond? Nagyon kevés telefon bír ennél többet.
2022. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na akkor,azt írja az io 13 Mini 18 órát kell bírjon videó lejátszás folyamatosan,míg a pró max 24 órát legalább én kb 4 órát nyomkodtam
2022. jan. 9. 20:59
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor ha már technikai adatokat közölsz akkor azt pontosan tedd. Lásd itt:

[link]


Az alábbi cakkben taglaltak szerint érdemes alaposan átnézni a beállításokat és kikapcsolgni, átállítani az olyan beállításokat amik számodra nem feltétlenül fontosak.

[link]

Például ha nem utazgatsz időzónák között akkor felesleges bekapcsolva tartani az helyalapu időzóna váltást.


Aztán mint fentebb írtam legalább 3-4 0-100% töltésig várjál a kajabálással. Kell az akkunak egy kis bejáratás és a telefonnak is meg kell tanulnia az akku adatait. Amit kijelez az egy számított érték, nem pedig mért.


Aztán van még egy olyan dolog is hogy az új telefonon a sok bisz meg b.sz amit ráteszel azt el kell rendezgetnie, indexelnie a kereséshez, stb. új telefon esetén nagyon sok dolgot csinál a háttérben a rendszer. Természetesen ez a tevékenység is alaposan meríti az akkumulátort. Kell pár nap mire ,omdemmeé végez. Az enyémen több mint 1 hét után jelentek meg a képek között a megjelölt arcok... az is igaz, hogy 34ezer képet tettem rá :DDDD Érdemes éjszakára töltőn hagyni, hadd dolgozzgasson magában.


Aztán amit hírdetsz nagy hangon, a 25 órás videó lejátszás... na az szinte semmit nem terheli meg a telefont a facebook apphoz képest.

Már leírtam hogy a face és társai appok úgy sz.rok ahogy vannak. Ne hasonlítsd egy film lejátszás energiaigényéhez a face energiazabálását!


Fényerő: mekkora fényerőt használsz? Minél nagyobbat annál jobban fog merülni. Nekem a Pro Max 80%-nál jobban fel sincs tolva még napsütésben sem, mert annyira jó a kijelzője. Benti fényeknél 60-70% bőven elég. Pedig elég rossz a szemem...


Gyorstöltés: Amig betömöd a szádba a pizzát addig dobd fel töltőre. A gyorstöltéssel 10-15 perc alatt annyit lehet beletölteni hogy órákra elég. Aki manapság egy gyorstölthető telefonnal estére lemerül az egy barom! :D Mindig tölts rá kicsit. Vegyél vezeték nélküli töltőt! Amig kimész kicsapni a zsírzót, meg iszol egy pohár valamit, visszatölt 5-10%-ot.

2022. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Úgy erted akkor idő kell az akksinak?
2022. jan. 9. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!