Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 pró,meddig kene...

IPhone 13 pró,meddig kene bírni az aksinak? Napokba vettem de alig nyektetem meg is merül,pár videó ccsetelek de alig bír ki egy napot..

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 17:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

lényeg az ha egésznap nyomkodod a telefonodat megállás nélkül nyilván hamar lefog merülni

háttérbe mennyi apk van megnyitva nálam semmit nem jelent

nincs olyan telefon amit reggeltől estig megállás nélkül cseszteted és még másnap is van benne ugyaannyi szufla

2022. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Légy szíves csinálj 3 képernyőfotót a Beállítások -› Akkumulátor oldalról és oszd meg velünk!

Délután az egésznapos nyomkodás után mikor már kevesled a töltést akkor csináld.

1. Látszódjon a két grafikon és alatta a képernyő bekapcsolva felirat

2. Görgess kicsit lejjebb hogy az appok listájából minél több látszódjon és így egy kép

3. Koppints az appok nevére hogy a % érték átváltson óra:perc értékre és így egy kép

Aztán megmondom jó-e az akksid vagy sem.

2022. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem lehet fényképet,feltölteni :/
2022. jan. 10. 17:48
 14/20 A kérdező kommentje:
Appokat mindig bezárom teljesen
2022. jan. 10. 17:49
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iPhone 13 mini telefonom van. Napi átlagban 17-21 %-ot merül. És egy töltéssel legalább 4 és fél napig is bírja. De van hogy 5 napig is bírja. Szóval normális használattal átlag 4 napig minimum ki kell bírnia.
2022. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ide töltsd fel a képeket és linkeld be


az appokat meg ne zárogasd be mindig, mert az plusz energiafelhasználás amig újra megnyitja a telefon. [link]

2022. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Na kérdező, hogy alakult az akkumulátorod?
2022. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,94% ra esett az akumulatorom sokat nem nyomkodom,1-1,5 napot kibír amúgy
2022. nov. 28. 20:01
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem iphone 13 mini és egy 9. generációs ipadom van. Az iPhone 13 reggel 6 óra 30 és 18 óra közötti napszakban olyan 13-15%-ot merül. Míg az iPadom ugyan ebben az időszakban csak 6%-ot merül átlag használat mellett. De ha állandóan nyomkodom és ezzerel használva van akkor fél óra alatt 40%-al is merül. Szóval attól függ hogyan használod.
2022. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ilyenkor belelehet kötni hogy mi számít átlag használatnak

én mindennap töltöm a 12-esem

este feltöltöm és csak másnap este töltöm fel

munkába nálam van és egésznap bevan nyomva az internet rajta

közbe nyomkodom amint tudom és hajnaltól számítva egy 14 óráig picit több mint a felére lemerül

de mondjuk azt hogy én egy napot kihuzok vele

nekem ez az átlagom

15. válaszolónál az hogy kibírja 4-5 napot a telefon

egyáltalán hozzányúl vagy csak annyit amikor telefonálni kell pl

de a 19.nél egyetértek azzal hogy ki hogy használja

2022. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!