Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás, ami...

Van olyan alkalmazás, ami lehetővé teszi, hogy egy gyorshívó gomb féle legyen a telefonomon, amin gyorsan tudom hívni 112-t?

Figyelt kérdés

Remélem érthetően írtam le :D

Hallottam ilyen alkalmazásról de nem tudom mi a neve.



2022. jan. 12. 09:00
A kérdező szavazást indított:
Van ilyen
Nincs ilyen
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz kategóriába tetted a kérdésedet.

A telefonodtól függ, hogy mire van lehetősége. Elméletileg be lehet állítani gyorshívást, de azt előkeresni pont annyi, mint beütni a 112-t. Készüléktől függ, hogy a képernyő feloldása nélkül tudod-e hívni a segélyszámokat. Az enyém azt írja ki, hogy "csak segélyhívásokat", de ha nem oldom fel a képernyőt akkor nincs mivel segélyhívást beütni, a képernyő feloldása után meg már bármit lehet.

Várd meg amíg a moderátorok átteszik a kérdésed a megfelelő kategóriába vagy írd ki te magad újra az "Elektronikus eszközök" rovatba!

2022. jan. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Bármilyen telefonszámot, így a 112-t is ki lehet tenni egy okostelón gyorstárcsázásba. De ha idős embernek kell, vannak erre spéci készülékek is, bazinagy gombokkal, egy gombnyomásos segélyhívással.
2022. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A widgetek között lehet olyan, hogy adott szám azonnali tárcsázása az ikont kiválasztva, nekem is így van beállítva a 112.
2022. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

iPhone és Android készólékeken is a bekapcsoló gomb ötszöri megnyomása után feljön egy ablak amiben egy gomb elhúzásával lehet hívni a segélyhívót.

Ez működik lezárt telefonon is, nem kell kóddal feloldani. Tehát más telefonjával is meg tudod tenni mondjuk egy baleset helyszínén.

Próbáld ki! A gombnyomogatásra nem fogja felhívni, csak a képernyőt dobja be ahonnan lehet hívni.


[link]

[link]

2022. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!