Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeretlen alkalmazások a...

Ismeretlen alkalmazások a telefonomon? Feltörhettek?

Figyelt kérdés

Ma amikor épp letöltöttem egy új alkalmazást, láttam, hogy van 4 olyan applikáció a telefonomon, amiből 2-t rég letöröltem, 2-t pedig soha nem töltöttem le.

Mi történhetett? Megkérdeztem a párom, hogy ő volt-e, de nem, és más nem ismeri a kódom.

Ráadásul én mindig egy lapon tárolom különböző mappákba az alkalmazásokat, és mindig mikor újat töltök le, akkor a következő lapra teszi első helyre. Most mikor töltöttem az új alkalmazást szintén egy új lap első helyére tette, és mögötte volt a 4 ismeretlen forrású alkalmazás. Tehát eleve ezen alkalmazások után kellett volna jöjjön sorrendbe az újonnan letöltött.



2021. aug. 28. 07:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Van a telefonodon pl. jelkód? Ha nincs, akkor nem raktad le pl. munkahelyeden, vagy bárhol akár 5 percre is, őrizetlenül?
2021. aug. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Van rajta kód, és minden alkalmazás letöltés újlenyomatot követel.
2021. aug. 28. 08:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet h szoftverfrissites volt rajta es kaptal uj fix appokat. v a regieket torolted de ha frissit az aruhazbol visszatelepulnek. pontosan melyik alkalmazasok jottek vissza? milyen telefon? op rendszer?
2021. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ja latom, hogy iphone. akkor az erdekes. nem szokott ott ilyen tortenni. csinalj egy teljesen tiszta telepitest.
2021. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hard reset szerintem is megoldja, de tudd, hogy az MINDENT töröl a telefonodról, tehát törli az összes képedet és videódat. Azokat (meg ha esetleg más van rajta, nem tudom én, szöveges fájlok, akkor azokat is) mentsd le a hard reset ELŐTT, majd csináld meg a hard resetet (mindent töröl), és ha kell, akkor utána rakd vissza ezeket a fájlokat.

Hard reset után mindennek kötelezően el kell tűnnie a telefonodról.

2021. aug. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudnál egy képernyőképet küldeni azokról az appokról?

Nem szüke az ikonjuk?

2021. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-os:

Egyből letöröltem őket. De nem voltak szürkék, sőt az egyik frissített.

2021. aug. 28. 09:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem Garageband, keynotes, numbers, clips és hasonlók voltak?
2021. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

És pontosan milyen appokt voltak?

A megvásárolt listában benne vannak?

Bocs, hogy sokat kérdezek, de meg szeretném érteni. Csak úgy nem tölt le semmi appot az iPhone, ahogy mondod az ingyenes appokat is jóvá kell hagyni.

Amúgy lehet ez történt csak nem vetted észre. Instsán, tiktokon, stb is jönnek fel hirdetések és egy kattintással le lehet tölteni és ha ráhúztad a kezed a touchID-ra akkor pillanatok alatt megtörténik az elfogadás.

2021. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Két videószerkesztő volt, egy logikai játék és Waze.
2021. aug. 28. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!