Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Autóba milyen telefontartót...

Autóba milyen telefontartót lehet venni egy Samsung Galaxy A70-re?

Figyelt kérdés

A telefon 6,7"-os, hivatalos méretei: 165*77*8


Néztem én a neten több ilyen telefontartót is, főleg ezek a Samsung univerzális kütyük tetszenének nekem mert úgy látszik elég masszívan rátapadnak a szélvédőre.

[link]


De ahogy nézem ez az eszköz 4-5,8" méretű telefonokhoz jó, szélessége is csak 70 mmes, tehát bele se kéne hogy férjen a Galaxy A70.


Ettől függetlenül én azt találtam ezen az oldalon, hogy ez egyenesen ennek a telefonnak a kiegészítője:

[link]


Alul még vicces is hogy ha rákerestek CTRL+F-el h "Galaxy A70" ott van, hogy kompatibilis... Pedig a méretek eléggé elütnek.


Ti mit gondoltok erről az egészről? Esetleg tudnátok normális, szélvédőre cuppantható telefontartót ajánlani ami jó lehet ehhez a telefonhoz?



2022. jan. 13. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy a kettő ugyanaz. Ilyen volt nekünk több is, egy szutyok. Leesik a szélvédőröl, és a vákum mechanikája egy szar. A nyitó/csukó mechanika gagyi. Rövid a "karja" és ha picit ferdébb a szélvédőd az átlagosnál, akkor nem fér bele egy normál méretű telefon se, mert neki fog ütközni a szélvédőnek. Sajnos jó telefontartót nem találtam még, annó a Galaxy Nexus-hoz, Nexus 4-hez és az 5-höz volt egy nagyon jó tartó, amit Ebayen vettünk. A tartó a telefon formája volt és elég hosszú is volt a karja. Sajnos ilyet manapság már nem gyártanak. Milyen kár! Amit most használok az egy ArmorAll márkanevű tartó, nem tökéletes, de sokkal jobb, mint amiket linkeltél. Ezeket Amerikából lehet rendelni ebay-en, de a szállítási költéség elég sok :/
2022. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!