Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Körülbelül mennyi idő a...

Körülbelül mennyi idő a Vodafone-nál a szállítás?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy telefont bolti átvétellel 01.08. szombaton. 1-3 napot ír az oldal, viszont már 5 munkanap eltelt és még egy emailt sem kaptam. A rendeléskövetésnél csak annyit látok, hogy még új megrendelés státuszban van. De semmi mást, hogy úton lenne vagy valami. Valakinek valami tapasztalat? Értelemszerűen hétfőn felhívom Őket, ha aznap sem kapok semmit.

2022. jan. 14. 22:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

azért a harmadik számla befizetése előtt kérdezd meg őket, hol a mobil???

lehet már valaki használja.

2022. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Na, mint kiderült már rég bent volt a boltban, csak éppen mikor bementem, akkor a nő szart az egészbe konkrétan és elküldött. Valami miatt nem küldték ki az emailt, de szerencsére meg van a teló és aranyosak voltak akik előkeritették nekem :D
2022. febr. 17. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!