Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2022-ben a telefonokat , hogy...

2022-ben a telefonokat , hogy gyártják ? Emberek szerelik össze vagy robotok ? Hogy lehet kijelzőre raknak fóliát ? KIjelzőre fóliát ki rakja rá ? Mert tökéletesen rajta van.

Figyelt kérdés

2022. jan. 15. 17:15
 1/9 Zzzoli ***** válasza:
81%
Emberek rakják, főleg lányok és nők, de nyilván vannak fiatal férfiak is. A nők jobban bírják a monoton melót.
2022. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:
73%

"Emberek rakják, főleg lányok és nők"


Beültető gépet láttál már?

2022. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zzzoli ***** válasza:
Szirti, az összerakást kérdezte, voltál már valamelyik gyárában a FoxConnak? Nálunk is van, de én a kínaiban is voltam, Az Oppónak, a Realme-nek, a Saominak, az amcsi almának, de még a samunak is szerelnek a jányok. Nyilván a moderboardok és a többi nem ott készül, de az összerakás kézi.
2022. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább gépek manapság, az ember esetleg ellátja anyaggal a gépeket. Nem hiszem, hogy minden egyes telefonra kézzel rakják rá a fóliát.
2022. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zzzoli ***** válasza:
Nem hiszed, azaz nem láttad, de úgy gondolod robot rakja. A kínai telcsik kijelzője már a gyártás során kap egy műanyag védőfóliát, de amit vásárlás után kis fülecskével lehúzol, azt még mindig egy fiatal munkaerő rakja rá a telcsidre. Akár Te is lehetsz majd ha elvégzed a sulit és minimál bérért elmész egy ilyen üzembe.
2022. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szirty ***** válasza:

"az összerakást kérdezte"


Igen.

Összerakás = alkatrészekből létrehozni a kész terméket.

Az összerakás igen komoly része a nyomtatott áramkör elkészítése és a beültetése.


De ha "összerakás" alatt szerinted azt kell érteni hogy rápattintjuk a műanyag fedelet akkor nem szóltam.

2022. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zzzoli ***** válasza:
Rendben, ezen ne vitatkozzunk! Kijelző, akku, kamerák, alaplap, mikrofon, rezgő és sorolhatnám szalagmunka. Nyilván a pcb előállítás az nem.
2022. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2022. jan. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem anyámnak és nagymuteromnak férfi foliázta.

Boltban.

Amugy ember rakja ha az olcsóbb mint a gép,és távolkeleten egy 10éves gyerek munkás napi 16órában olcsóbb mint bármilyen gép.

2022. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!