Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, hogy a samsung...

Normális, hogy a samsung galaxy A12-hez nincs a dobozban fülhallgató?

Figyelt kérdés

Ma vettem a telekomtól egy A12-est ès a dobozban nincs csak egy töltőfej meg hozzá a csatlakozókábel. Nincs fülhallgató.


Előfizetèses és előfizetői szerződèst sem adtak, semmi papírt csak a telefont. Azt sem tudom mennyi a telefonszámom, még a dobozra sem írták rá.


Se fülhalgató nincs, se telefonszàm. Normális ez így?


Édesanyukám felhívtam, mondtam neki, hogy amit a telefonján kiír szám, annyi az új számom, de privátot ír.🤔



2022. jan. 16. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülhetsz hogy töltőt adtak, ma már az sem szokás, külön kell megvenni a legtöbb készülékhez.
2022. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Se fülhalgató nincs, se telefonszàm. Normális ez így?"

Igen.


"Édesanyukám felhívtam, mondtam neki, hogy amit a telefonján kiír szám, annyi az új számom, de privátot ír.🤔"

Telefon app -> három pötty jobb oldalt -> beállítások -> kiegészítő szolgáltatások -> saját hívóazonosító megjelenítése -> mindig

2022. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi 1 évben egyre több gyártó elhadja a töltőfejet meg a fülhallgatót mondván hogy a felhasználóknak van otthon töltője.


Mondjuk ettől függetlenül érdemes gyári töltőt használni egyrészt azért mert más gyártó töltői nem biztos h max sebességgel töltenek, másrészt meg szar töltők megrövidíthetik az akku életét

2022. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Direkt nem adtak papírokat, előfizetési szerződèst?
2022. jan. 16. 18:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A Telekom weboldalán, ha belépsz a fiókodba meg fogod találni őket.

Feleslegesen nem nyomtatnak, ami egy jó dolog.

2022. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak készüléket vettél ?
2022. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

*121#


ez kiirja a telefonszámodat

2022. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen a*121# beírtam mert leesett, hogy úgy mutatja. Amit mutatott, annyi. Messengeren üzentem, a *121# beütèssel mutat egy számot léy ezt hívja fel édesanyám és, ha csörgök amkor ennyi.
2022. jan. 16. 18:44
 9/13 A kérdező kommentje:
*és
2022. jan. 16. 18:44
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


vásárlás előtt teszt oldalakat, filmeket érdemes nézni.


A12 kicsomagolása

2022. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!