Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gsmbe vett telefon alaplaphibás?

Gsmbe vett telefon alaplaphibás?

Figyelt kérdés

Pár hete vettem egy Huawei Mate 20Pro telefont 70ezerért a Gsmbe..

Elkezdte kiírni, hogy csak segélyhívások, se netezni se hívni nemtudok. Ha más hív is szétkapcsol. Újraindítás után rövid időre megjavul.

Tudom nem szabadott volna ilyen helyen venni telefont, de sajnos ilyet már nem árulnak újonnan.

Szeirntetek vissza lehet vinni?..



2022. jan. 17. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér
2022. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

GSM-be tudtommal 1 hónap gari van. Mindenképp vidd vissza.

Amúgy meg miért nem szabadott volna ilyen helyen telefont venni? Mi a baj a GSM-ekkel?

2022. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1x vettem gsmben telot, soha tobbet. nem vallaltak ra garanciat se
2022. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a SIM kártya vacakol. Igazítsd meg, vagy papírozd ki hogy rendesen érintkezzen

Vagy cseréltesd ki a szolgáltatónál. Ha azt mondod, hogy dobálja a hívásokat akkor szó nélkül cserélik.

2022. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor elég sufnyi gsm-be jártok. Ahol én lakom nagyon korrekt az összes GSM-es, és még le is van papírozva minden. Én majdnem minden telóm ott vettem és a legtöbb ismerősöm is szinte. Senkinek nem volt gondja sose
2022. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!