Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s10e fülhallgató...

Samsung s10e fülhallgató mikrofon probléma?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung s10e-m. Kb egy hónapja elvittem a márka szervizbe, hogy kicseréljék benne az aksit mert már nem bírta úgy, ahogy szerettem volna.


Amikor végeztek és indultam volna haza akkor észrevettem, hogy nem működik a fülhallgatóm a telefonnal.

Rögtön vissza is mentem hiszen az egész előtt tökéletesen működött. A szervízes azt mondta, hogy "upsz biztos valamit elállítódott", pötyögött rajta egy kicsit majd visszaadta, hogy már jó és valóban jó is volt.... a hang. Sajnos a mikrofont nem próbáltam ki. Egy drágább Sony fülhallgatóm van, ami tökéletesen működik mind a kettő laptopommal (HP és Lenovo) illetve a barátnőm mobiljával.


Most visszamentem a szervízbe és a recepciós elhajtott, hogy a fülhallgatóval van a baj mert a samsung márkás fülhallgató működik.


Tud valaki olyasmi beállításról ami ilyet tud csinálni? Mit tudnék kezdeni?


Nehezemre esik elhinni, hogy a fülhallgatómmal van baj, amikor heti többször Skypeolok es Zoomozok vele.



2022. jan. 18. 04:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Más fülessel működik? Ha igen akkor a fülessel van a baj ha nem akkora telóval...
2022. jan. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!