Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viberen, ha láttam, hogy az...

Viberen, ha láttam, hogy az illető reggel még aktív volt, de estére már 3 nappal későbbi dátumot látok mint aktív státusz, ez mitől lehet?Nem először történik ilyen. Lehet, hogy telefonszámot váltott?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Néha vannak ilyen anomáliák! Nekem a múltkor olvasatatlannak jelölt aktív beszélgetésben olyan üzeneteket amire már válaszoltam is.

Telefonszám egyébként csak telepítéskor kell, gondolom így kapcsolhatja össze a két telefont, viszont egyik ismerőssel számcseréje után is ugyanúgy beszélgettem mintha semmi nem történt volna.

2022. jan. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nos. A mai alkalmazások egy dologban meglehetősen hasonlítanak. Mégpedig abban, hogy mindegyik egytől egyik egy bugos fos.

Ennek több oka is, van többek közt az, hogy fejlesztő hiány van, akik vannak, azoknak is ostrort csattogtatnak a hátukon, hogy tegnapra legyen meg, tesztelésre ha gondolnak sincs idő, tehát egy ilyen hiba még a legkevesebb.

2022. jan. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!