Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7,8 vs Honor 10?

IPhone 7,8 vs Honor 10?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Idén megyek középiskolába és sajnos a suliban nagyon nagy státuszszimbóluma van, hogy kinek milyen a telefonja és a ruhái. Nem fogok márkás ruhákat hordani, azon nem változtatok, de lehet vennék egy új telefont. Használtan szeretném, és iphone 7-et vagy 8-at. Szerintetek megéri leváltanom a Honor 10-em? Előre is köszi :)

2020. febr. 7. 14:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
54%
Engem egyenesen leanyáztak, amikor ájfon helyett mást ajánlottam, így azóta csak az ájfost javaslom!
2020. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A 7 meg a 8 is elég régi modell már, ezekkel se felvágni nem lehet, se használni sem igazán. Illetve biztos lehet, de azzal fogsz kezdeni, hogy venned kell bele egy új aksit és ki kell cseréltetned.

Fogalmam sincs, hogy mennyibe kerülnek ezek használtan, de 50-60 ezertől már normális Androidos készülékeket lehet kapni újonnan, 120-ért meg már a reggelit is behozza neked...

2020. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tök jó az iPhone 7, 8 jobb mint a Honor 10. De mégsem érdemes lecserélned 2018-as konstrukciót 2020-ban dizájnban elavultabb 2016-osra (iPhone 7) vagy 2017-esre (iPhone 8).
2020. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát, megéri váltanom vagy nem?
2020. febr. 7. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Divatosság miatt pont nem, mert az Iphone 7, 8 dizájnja elavultabb (nagy kávák körben), a hardvere is technikailag elavultabb, csak éppen az oprendszere, anyaghasználata miatt az egész mégis minőségibb.

De inkább üzleti felhasználó érezné.

2020. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem éri meg váltanod.
2020. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

“sajnos a suliban nagyon nagy státuszszimbóluma van, hogy kinek milyen a telefonja és a ruhái.”


Ekkora ökörséget sose hallottam. Érdekes módon én több vállalkozót ismerek, akinek már milliárdhoz közelít a vagyona, de mind nyomógombos telefont használ. Nem tudom melyik iskola az, ahol kinézik, akinek nem drága cuccai vannak, de oda valószínüleg tuti nem érné meg menni. Nem nagyképűségből írom, de meg tudnék venni egy iPhone 11 pro maxot is, de elvből nem vennék 150 ezer forintnál drágább telefont, de inkább 100 ezer a felső határ nálam. Sose tapasztaltam ilyet, hogy általánosságban kinézzen mindenki magának, mert nem márkás cuccaid vannak. Mindenütt csak egy két ilyen gyökérrel találkoztam eddig, akik ezt csinálták. A többségre nem jellemző ez a mentalitás.

2020. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt az iskolát kell választanom, mert ha hiszed ha nem, szlovákián nem túl nagy a választék a magyar sulikból. És ez van, kb amilyen telefonod van annyit érsz. Tudom baromság, én senkit sem cikiznék/bántanék/kategorizálnék aszerint milyen telefonja van, de csak simán jobb 4 évet akarok magamnak.
2020. febr. 7. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Jah, hogy ez Szlovákia. Nem tudtam. Érdekes mindenesetre, hogy pont egy ottani magyar suliban ilyen széthúzás megy. Esetleg Magyarországon nincs más suli, ahova jöhetnél, vagy van rá valami kód? Milyen messze laksz a legközelebbi magyar városhoz (pl: Komárom)?
2020. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*mód
2020. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!