Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy magas hardver igényű...

Ha egy magas hardver igényű játékot (wot blitz, CoD mobile, stb..) alacsony grafikán játszok akkor kevésbé meríti az akkumulátort?

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerű , de nekem nem teljesen tiszta. Ha egy játékot a fent nevezettek közűl ami ultra grafikán is lazán elfut egy telefonon 60 fix fps-sel (jelen esetben egy iPhone 12 mini) és ezt a lehető legalacsonyabb grafikával játszom , akkor az üzemidőt megnövelheti?

Haverokkal szoktuk nagy ritkán játszani , meg olykor-olykor magamba is tolok pár meccset , de iszonyat gyorsan húzza az aksit a játék.

Codoztam egy órát legutobb és 16%-ot merült a telefonom.

A kérdés hangsúlya nem magán a 12 minin lenne , hiszen tudom hogy nem játékra van kitalálva a kis kijelző és akkumulátor kapacitása miatt emellett nem is azért vettem hogy játszak rajta 0-24 be.

Érezhető a hatása annak ha alacsony grafikai beállításokon játszok vagy teljesen elenyésző az a kevés kis üzemidő amit megspórol (ha megspórol) ez a beállítás?

Köszönöm a valaszt!



2022. jan. 21. 02:27
 1/4 szántóvető ***** válasza:
igen.de ezt könnyen le tudod tesztelni magad is ha 1-1 órákat tolod.
2022. jan. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit nem nyersz vele ami feledteti veled a rosszabb játékélményt.
2022. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm szépen a valaszt !!

2022. jan. 21. 10:23
 4/4 anonim ***** válasza:

gyengébb grafika -> kevesebb számolás -> kisebb energiaigény

Szóval igen, kevesebbet fogyaszt. Kérdés hogy ez mennyire lesz észrevehető.

2022. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!