Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A xiaomi telefonok aki tényleg...

A xiaomi telefonok aki tényleg rossz a szoftveres támogatottság?

Figyelt kérdés
Sokan azt írták itt gyakorin, és olyat is olvastam, hogy hú ha android akkor samsung legyen mert az az oké.
2022. jan. 21. 19:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Telefonoknak tényleg rossz a támogatottsága? Jó helyett rosszra javít a telefon....
2022. jan. 21. 19:05
 2/12 anonim ***** válasza:
Mármint mi rossz benne ?
2022. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már a negyedik telefonon xiaomi és eddig nem tapasztaltam semmi ilyesmit. Egyedüli negatívum ami az összes telefonomra igaz volt eddig, hogy nyáron baromira fel tud melegedni játék/filmezés stb közben.
2022. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt írták, hogy az új telefonjaik se kapják meg az új android verziókat, és a kezelőfelület is rossz
2022. jan. 21. 19:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Raketerestel a neten ? 2-3 évig megkapja. Egy 4 éves androidon meg fut minden hibátlanul tehát a 7 éves telefon meg működik mint egy új.


Pontosan, leírod hogy miért kell neked a legújabb Android ?

2022. jan. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan, de ha az ember vesz egy drágább modellt jogos elvárása, hogy kapjon jó ideig frissítéseket, és pár évig ahogy írtad, elegendő is legyen a tekefonv
2022. jan. 22. 19:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Most megnéztem mit tud majd az új frissítés a telefonomon ha megkapom.


Lesz a sötét módnal egy sötétebb mód.

A bal felső sarokban a pontos idő vastagabb betűvel lesz szedve.


Megváltozik az értesítés widget kinézete


Ennyi.


Igazából igazad van elvárom hogy legyen vastagabb betűvel az óra , de kardomba se dolok ha nem lesz. Ennel fontosabb hogy erős CPU legyen a telefonban azért, hogy sok ideig ne érezzem lassúnak.


Szerintem.

2022. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nagyobb probléma az egymás után felröppenő hírek a kémkedésről. Hogy ennek mi a valóságalapja, azt nem tudod, de Saomi telefont én ez miatt tuti nem fogok venni.
2022. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tehát amikor a Googlenek elküldöd hogy merre jársz mit csinálsz a telefonszamaidat az smseidet az okés, sőt ha kikapcsolod a gps-t a telefonod tudja hol jársz városban mert a routerek 99 százalékarol listája van a Googlenek hogy hol van az okés.

Persze, nem kell venni , csak érdemes helyen kezelni a dolgokat. Igen logolja hogy melyik a legtöbbet használt program milyen sorrendben, nem titkos, de ez a fejlesztés miatt kell. Ha beirom hogy tévét akarok venni mindjárt 2 hétig tévéket reklámoz a rendszer nekem. És néha írni se kell.

2022. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

9#


Hagy döntsem már el én, hogy kinek küldöm az adataimat. Az USA egyenlőre vonzóbb számomra európaiként, mint Kína.


"de ez fejlesztés miatt kell"


Igen, meg az összes védelmi szoftver is ezt hazudja.

2022. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!